canım ablama dua edin nolur

Allahın şafi ismini anarak Kerime ablanıza şifa versin bir an önce sağlığına kavuşur inşaallah.Allah ablanızdan ayırmasın.amin.

Ablana acil şifalar diliyorum cnm Allah yardımcısı olsun size bağışlasın inş.

Allah şifa versin.Korkmayın by pass artık doktorlar iiçin bademcik ameliyatı gibi oldu.
O kadar çok akrabam yakınım ameliyat oldu ki şimdi hepsi eski hallerinden daha sağlıklı.
2003 de eniştem olmuşdu bak 10 sene olmuş .14 ocakta her sene arar 2. doğum gününü kutlarım.
Ağbinizi malesef tedavisi daha zor olan hastalıktan kaybetmişsiniz ama ecel bu yapacak birşey yok
Allah rahmet eylesin. Ablanızada şimdiden çok çok geçmiş olsun diliyorum.

çarşamba günü ablam açık kalp ameliyatı geçirecek tıkalı damarları değişecekmiş romatizmada bütün vücudunu sarmış katı birşey yutamıyordu psikolojik sanıyorduk araştırılırken kalp damarlarının çoğu tıkalı çıkınca acil çarşambaya ameliyat günü verdiler hepimiz şoktayız 4 yıl evvelde abimi kanserden kaybetmiştim ablamada birşey olacak diye çok korkuyorum içimin yangını nasıl anlatamam kardeş çok tatlı allahım ablam sana emanet yalvarırım sizlerde ablamdan duanızı esirgemeyin ismi kerime dualarınızı bekliyorum kerime ablama

Öncelikle çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.ablanın da yardımcısı olsun inşallah.

çarşamba günü ablam açık kalp ameliyatı geçirecek tıkalı damarları değişecekmiş romatizmada bütün vücudunu sarmış katı birşey yutamıyordu psikolojik sanıyorduk araştırılırken kalp damarlarının çoğu tıkalı çıkınca acil çarşambaya ameliyat günü verdiler hepimiz şoktayız 4 yıl evvelde abimi kanserden kaybetmiştim ablamada birşey olacak diye çok korkuyorum içimin yangını nasıl anlatamam kardeş çok tatlı allahım ablam sana emanet yalvarırım sizlerde ablamdan duanızı esirgemeyin ismi kerime dualarınızı bekliyorum kerime ablama

Allah yardımcınız olsun.ablanızı sevdiklerine bağışlasın.canım amiliyat iyi geçse bile ameliyat sonrası riskler var biliyorum.hemen hastaneden çıkmayın.inşaallah her şey iyi olur

bu akşam yasin okuduğum zaman sizede dua edeceğim. Allah şifa versin canım..

Allah şifa versin.
Korkma tıp artık çok ilerledi.
Özellikle kalp damar cerrahisi.
Ailemde geçirenler oldu şu anda gayet sağlıklılar.

rabbim kerime ablanın şifasını versin iyileşsin inşallah...gençler kalp ameliyatlarını sağlığına kavuşarak atlatabiliyorlar korkma..stent takıcaklar herhalde sağlığına kavuşur merak etme....ne insanlar ağır ameliyatları geçiriyor...iyileşiyor...

Yüce rabbim ablanın yar ve yardımcısı olsun. Varsa eğer ablanı çoluğuna çocuğuna ve sizlere bağışlasın. Allahım kimseleri korktukları yere uğatmasın.

Allah yardımcınız olsun:KK43:çok üzüldüm dualarım sizinle ve Kerime ablanız için olacak..

cok cok geçmiş olsun cok daha sağlıklı bir sekilde uzun ömürleri olsun acil şifalar diliyorum ablana:KK43:

Çok çok geçmiş olsun Kerime'ye Allah yar ve yardımcısı olsun, tez vakitte şifasını versin inşallah

allah hepinizden razı olsun şu an hala ameliyatta hemşire çıkıp bilgi vermiş 19.30 doğru anca çıkarmış ben fenalaşıyorum diye hastaneye götürmediler ama çok çaresiz hissediyorum kendimi 13 den beri ameliyatta yeşil reçeteli ilaçlarla durabilyorum dualarınızla inşallah Rabbimin izniyle çıkacak ameliyattan

yeni gördüm mesajını ablan inşallah sağ salim atlatırsın ameliyatı.allah şifalar versin ablana ve tüm hastalara.dualarım sizinle sonucu bize de bildir olur mu?sen de kendini bırakma sağlam dur ki ablan ameliyattan çıkınca onun yanında olabilesin.tekrar geçmişler olsun..

X