Canı sıkılanlarrr :)

Evli değilim ama sevgilimle birlikte yaşıyoruz. Öğrenciyiz. Sevgilim arkadaşlarının evine oturmaya gitti bende açtım mtv yi falan keyif yapıyordum. Ama sıkılmaya başladığımı hissettim . Sende ne var yok nerden bu arada :)

Benimde cnm sklyo...

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ah bu eşler halısahaları,arkadaşlara gitmeler Bayanlarda sıkılsın hahahhahah

Valla benimki iste genelde bensiz biyere gitmez gitmek istemez tadi cikmiomus yanliz ..maca falanda gitmez öle

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de tv bakıyorum ama sarmıyor. sınav soruları hazırlamam gerek onu da yapasım yok. pöff

canım sıkkın değil ama eşim evde yok halasına gitti bende birazdan oğlumu uyutucam topiklerde de kimsecikler yok. sıkıcı bu gece yaa. ne dizisi var acaba millet kaçıştı biryerlere...

Ben de tv bakıyorum ama sarmıyor. sınav soruları hazırlamam gerek onu da yapasım yok. pöff

tekrara düşmüşüm .bi ara dondu da göndermedi sandım

canım sıkkın değil ama eşim evde yok halasına gitti bende birazdan oğlumu uyutucam topiklerde de kimsecikler yok. sıkıcı bu gece yaa. ne dizisi var acaba millet kaçıştı biryerlere...

Aman bişi yok ki. ben zaten iki tane türk dizisi izliyom kara para aşk bi de yalan dünya.geriisi boşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…