Canı Sıkılan Gelsin :)

Bilirim o sıkıntıları fenalık geçiriyor resmen insan
Umarım finallerin güzel geçer canım
Neden mesafe koymaya karar verdin bir sıkıntınız falan mı var
Düşünme öyle canım benim suçlama da kendini demekki öyle olması gerekiyormuş
ama bundan sonra kendini bir güzel toparlarsın ve eskisinden daha iyi olursun
yeter ki inancını kaybetme

bende ıyıyım tatlım.. ya sıze bısey dıyeyım mı aslında sedefte masum degıl yanı acıkcası ama nısanlısıda suclu sedef kadar.. nısanlısına degılde sedefe takılıyor anlamadım kı:S

Valla ben o konuyu pek okumadimki jigolo konusunda yardim ettim sadece bilgi verdim.. Sedef sedef diyodu herkes ama ben bilmiyodum ne oldugunu meselenin

Valla ben o konuyu pek okumadimki jigolo konusunda yardim ettim sadece bilgi verdim.. Sedef sedef diyodu herkes ama ben bilmiyodum ne oldugunu meselenin

tatlım sedef nısanlısına bıraz cıvık davranıyormus... hatta otekı eltılerı de kusmus bu yuzden sedefe.. demekkı var bısey sedeftede... sedef butun aıleyı elıne almıs.. amanede de yenı gelın gelcek eve bıraz ılgı gormek ıstıyor ama sedef sevgısı herkezde almıs basını gıdıyor

Hmm anladim,o zaman bu uslubunu onlarada kullanirsa sevgiyi ele alamaz

Hmm anladim,o zaman bu uslubunu onlarada kullanirsa sevgiyi ele alamaz

evet bızım kızdıgımızda o yaa.. aslında amanedenın konularında haklı yanı kız ama o köpekler falan demesı cok ayıp yanı.. boyle kımse saygı gostermez kı.. neyse hayırlısı olsun hakkında ne dıyelım.. ya su ajdarı dınlıyemıyorum ben yaa...ıykkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…