Candida mantarı için ilaç tedavisi mi yoksa borik asit fitili mi?

Hangi ilacı vermişti doktorunuz

Merhaba hangi ilaçtı acaba?

Merhaba ben de aynı sorunla 4 - 5 yıl mücadele ettim. Artık çaresizce onunla yaşamaya alışıyordum ki bir mucize oldu ve bir vesileyle vikifarm'ın hayıt tohumu ekstraktını içtim. 3 ay. Kurtuldum çok şükür. Hatta içme nedenim de çikolata kisti idi. Ameliyat olmuştum çikolata kistinden. Tekrar etti. Hepsinden kurtuldum çok şükür. Bunu da umutsuzluğa düşmüş herkes için yazdım. Ben şifa buldum . İnşallah siz de bulursunuz

Hanımlar merhaba, mesajınızı okudum ,bende çok çektim mantardan ,hamile kalmak amaçlı (arı sütü -bal-polen-propolis karışımı) yaptırmıştım düzenli 2 ay hergün bi kaşık yedim ,, 1 yemek kaşığı da alıç sirkesini suya koydum içtim ,benim bu sayede geçti bi dahada tekrarlamadı,,bu ballı karışım tam bi şifa ,bağışıklık toparladığı için faydalı bakterileri de artırıyo bağırsakta ,deneyin mutlaka, ondan öncesinde şekeri çıkarmıştım yine fayda etmemişti,antibiyotikler,kremler. Hiç fayda etmemişti. Her ay her hafta başı kaşınırdım ,şimdü yine istesem tatlı yiyprum sorun olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…