Çanakkale şehitleri için hatim

tamam ben 8i aldım ozaman canım, her zaman beklerim mutlaka haberim olsun :)

Allah kabul etsin cimcime .

Efide yok ortalarda . Bende bitirmek üzereyim cüzümü.

Olmadı bi daha alırız

------------------------

Arkadaşlar 11. Cüz de kaldı dağıtım .

Almak isteyen bildirsin .

Ins cnm kendimde hatme başlıcam kayinvalidem umreye gidicekte onla beraber göndermek istiyorum kuran yasin hatmi falan . O yuzden tekrar alabilirmiyim blmiyorum

Ausencia ben yokken bayrağı devralmışın çok saol çok mutlu oldum cnm benim :)
Hiç umudum kalmadığı için siteye girmiyodum bakmıyodum da
Siteye küstüm, tavşan dağa küsmüş misali:)
Cüz alan herkes çok saolsun sıradan devam inş.Bir umut doğdu içime
Şehitlerimize nur üstüne nur olur inşallah.

Canım tesadüf gördüm bende .

Du bakalım bana da bir umut doğdu . Güzel bir şeye vesile oldun , kendi adıma Allah razı olsun

Dua topiklerinde sürekli olan arkadaşlar katılsa , bir hatim hemen biter Allahın izniyle.

Neyse olmadı ben kaynanama falan dağıtırım

Dışarıdan verebildikleriniz olursa onlarıda ekleyelim mesela ben şu şu cüzleri aldım desin dağıtabilecek olan varsa..
Bende bi umut girip yazdım çok toplanır diye ama neyse.. :)
18 mart şehitleri anma için yüklü bir hatim toplanıyor..1 martta bildirim yapacam ben.
çorbada tuzumuz olsun.

12de senin olsun efide

Cimcimecim liste iyi olmuş ,

7. cüzdeki BEYAZ KURT arkadaşımız belki okuyamam demişti . Bu şekilde kalsın şimdilik , okuyamazsa bana haber versin mutlaka 7. okurum ben nasipse.
BEYAZ KURT

eilenn , @_haymeana_ sizler dua başlıklarında aktifsiniz .

Biz yeni geldik buralara

1 Marta kadar toplanacak cüz dağıtımı için arkadaşlarınızı etiketleyebilir misiniz ?

Allah razı olsun şimdiden.

Nevreste @_VUSLAT_ nuryolu L lamelifAmine lacey divinity @nickimikim7 ismimmelek @llina

1 Marta kadar Çanakkale şehitlerimize gönderilecek toplu hatim için bizde cüz dağıtıyoruz nasipse .

Şuan 13. cüz ve devamı dağıtılıyor . Okuyabilirseniz ya da ailenizde , etrafınızda bir cüz alacak kişilere haber verirseniz , seviniriz.

Rabbim razı olsun şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…