Çanakkale şehitleri için hatim

Ben okuyabilecek durumda değilim o yüzden söz vermeyeyim hiç. Anneme söylerim ben de. Size haber veririm okurum derse

ayseygt1453 whiterose00 @whitepearll G guzbahar K kalemero betul8516 feraheymen bal10cukk @milad_tb C cansu_tr M melissamelis azap_cicegi saydin78 sevdakusum Cry- @DeryaLi GURBET KUSU sadevehuzurlu tr_lelli @Bilgece tubatesbih K kartanem2

1 Marta kadar Çanakkale şehitlerimize gönderilecek toplu hatim için cüz dağıtılıyor.

Şuan 13. cüz ve devamı dağıtılıyor . Okuyabilirseniz ya da ailenizde , etrafınızda bir cüz alacak kişilere haber verirseniz , sevinirim arkadaşlarım

Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden

eilenn canım negatif sonuç sonrası ancak regl oldum okumayı çok isterim. Eğer yetişirsem okurum. Allah kabul etsin inşAllah

Ben maalesef çok yavaş okuyorum canım, doğum da yanaştı ya söz veremem ama inşşşşşşş okuyacak olursam 1 cüz alırım Allah razı olsun

eilenn canım negatif sonuç sonrası ancak regl oldum okumayı çok isterim. Eğer yetişirsem okurum. Allah kabul etsin inşAllah

Rabbim en hayırlı vakitte evlat sahibi olmanızı nasip etsin .

Tüm evlat sahibi olmak isteyen arkadaşlar dualarımdasınız.

Rabbim katında kabul etsin.

Eilenn sağolasın arkadaşım.

Bende bu konularda her türlü okumaya katılırım . Dua toplayacağınız zaman adım aklında bulunsun.

Rabbim en hayırlı vakitte evlat sahibi olmanızı nasip etsin .

Tüm evlat sahibi olmak isteyen arkadaşlar dualarımdasınız.

Rabbim katında kabul etsin.
Allah razı olsun canım. Aminnnnn. Ağzına yüreğine sağlık

Ben maalesef çok yavaş okuyorum canım, doğum da yanaştı ya söz veremem ama inşşşşşşş okuyacak olursam 1 cüz alırım Allah razı olsun

canım bende yavaş okuyorum hatta arapça okunuşundan okuyorum arapça bilmediğim için kendini sıkmadan yormadan yapabilirsen çok seviniriz inşallah

13 ü ben aldım kızlar iyi düşünmüşsünü allah razı olsun hepinizden

Ayni anda yazmisiz :) 14. Alayim o zaman

Ben aldigimi okudum ❤❤❤ 15. Cuzu kimse almadiysa aliyorumm??

Allah razı olsun hepinizden .

Konuyu açan efide arkadaşımız hatim olmayacak diye üzülüyordu .

Rabbim kabul etsin .

Bende aldığım cüzü bitiriyorum bugün . 16 . cüz benim olsun .

eilenn senden de tekrar tekrar Rabbim razı olsun vesile olduğun için toparlanmasına cüzlerin .

17. cüzden devam ediyoruz almak isteyen arkadaşlar için .

17 , 18 , 19 ve 20 . cüzleri dağıttım .

Cüz almak isteyen arkadaşlar 21. cüz ve devamını alabilir .

Rabbim kabul etsin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…