Çanakkale şehitleri için hatim

eilenn eilenn , @_haymeana_ sizler dua başlıklarında aktifsiniz .

Biz yeni geldik buralarao_O

1 Marta kadar toplanacak cüz dağıtımı için arkadaşlarınızı etiketleyebilir misiniz ?

Allah razı olsun şimdiden.

@Nevreste @_VUSLAT_ @nuryolu @lamelifAmine @lacey @divinity M minnakkelebekim @ismimmelek @llina

1 Marta kadar Çanakkale şehitlerimize gönderilecek toplu hatim için bizde cüz dağıtıyoruz nasipse .

Şuan 13. cüz ve devamı dağıtılıyor . Okuyabilirseniz ya da ailenizde , etrafınızda bir cüz alacak kişilere haber verirseniz , seviniriz.

Rabbim razı olsun şimdiden:KK68:

Ben okuyabilecek durumda değilim o yüzden söz vermeyeyim hiç. Anneme söylerim ben de. Size haber veririm okurum derse

ayseygt1453 ayseygt1453 whiterose00 whiterose00 @whitepearll G guzbahar K kalemero betul8516 betul8516 feraheymen feraheymen bal10cukk bal10cukk @milad_tb C cansu_tr M melissamelis azap_cicegi azap_cicegi saydin78 saydin78 sevdakusum sevdakusum Cry- Cry- @DeryaLi GURBET KUSU GURBET KUSU sadevehuzurlu sadevehuzurlu tr_lelli tr_lelli @Bilgece tubatesbih tubatesbih K kartanem2

1 Marta kadar Çanakkale şehitlerimize gönderilecek toplu hatim için cüz dağıtılıyor.

Şuan 13. cüz ve devamı dağıtılıyor . Okuyabilirseniz ya da ailenizde , etrafınızda bir cüz alacak kişilere haber verirseniz , sevinirim arkadaşlarım

Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden

eilenn eilenn canım negatif sonuç sonrası ancak regl oldum :KK43: okumayı çok isterim. Eğer yetişirsem okurum. Allah kabul etsin inşAllah

Ben maalesef çok yavaş okuyorum canım, doğum da yanaştı ya söz veremem ama inşşşşşşş okuyacak olursam 1 cüz alırım Allah razı olsun

eilenn eilenn canım negatif sonuç sonrası ancak regl oldum :KK43: okumayı çok isterim. Eğer yetişirsem okurum. Allah kabul etsin inşAllah

Rabbim en hayırlı vakitte evlat sahibi olmanızı nasip etsin .

Tüm evlat sahibi olmak isteyen arkadaşlar dualarımdasınız.

Rabbim katında kabul etsin.

ayseygt1453 ayseygt1453 whiterose00 whiterose00 @whitepearll G guzbahar K kalemero betul8516 betul8516 feraheymen feraheymen bal10cukk bal10cukk @milad_tb C cansu_tr M melissamelis azap_cicegi azap_cicegi saydin78 saydin78 sevdakusum sevdakusum Cry- Cry- @DeryaLi GURBET KUSU GURBET KUSU sadevehuzurlu sadevehuzurlu tr_lelli tr_lelli @Bilgece tubatesbih tubatesbih K kartanem2

1 Marta kadar Çanakkale şehitlerimize gönderilecek toplu hatim için cüz dağıtılıyor.

Şuan 13. cüz ve devamı dağıtılıyor . Okuyabilirseniz ya da ailenizde , etrafınızda bir cüz alacak kişilere haber verirseniz , sevinirim arkadaşlarım

Rabbim hepinizden razı olsun şimdiden

Eilenn sağolasın arkadaşım.

Bende bu konularda her türlü okumaya katılırım . Dua toplayacağınız zaman adım aklında bulunsun.

Rabbim en hayırlı vakitte evlat sahibi olmanızı nasip etsin .

Tüm evlat sahibi olmak isteyen arkadaşlar dualarımdasınız.

Rabbim katında kabul etsin.
Allah razı olsun canım. Aminnnnn. Ağzına yüreğine sağlık :cry:

Ben maalesef çok yavaş okuyorum canım, doğum da yanaştı ya söz veremem ama inşşşşşşş okuyacak olursam 1 cüz alırım Allah razı olsun

canım bende yavaş okuyorum hatta arapça okunuşundan okuyorum arapça bilmediğim için kendini sıkmadan yormadan yapabilirsen çok seviniriz inşallah

13 ü ben aldım kızlar iyi düşünmüşsünü allah razı olsun hepinizden

Ayni anda yazmisiz :) 14. Alayim o zaman

Ben aldigimi okudum ❤❤❤ 15. Cuzu kimse almadiysa aliyorumm??

Allah razı olsun hepinizden .

Konuyu açan efide efide arkadaşımız hatim olmayacak diye üzülüyordu .

Rabbim kabul etsin .

Bende aldığım cüzü bitiriyorum bugün . 16 . cüz benim olsun .

eilenn eilenn senden de tekrar tekrar Rabbim razı olsun vesile olduğun için toparlanmasına cüzlerin .

17. cüzden devam ediyoruz almak isteyen arkadaşlar için .

17 , 18 , 19 ve 20 . cüzleri dağıttım .

Cüz almak isteyen arkadaşlar 21. cüz ve devamını alabilir .

Rabbim kabul etsin .

X