can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

yok kız delirdin mi:KK53::KK53: 5 kilo için o acıyı çekermiyim hiç
benim dişlerim sağ tarafa kaymıştı ve çarpıktı o yüzden taktırdım canmm tabi bu şekildede kilo verdim
en büyük etken telli dişlerle hiç birşeyi ısırarak yiyemiyorsn
hep kopartıryorsun.
sırf zaten 2 hafta çorba içmiştim:KK1:
mesela arkadaşlarım bir dürümü cuk 5 dak bitiriyor
ben 20 30 dak. anca kımıl kımıl:KK1::KK1: böyle yersen çok kilo veriyon valla:KK14::KK14::KK14:
ay sen evlimisin bir de çocuğun mu var maşallahhhhh:KK17::KK17::KK17:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

diş teli çok acıtıyor diyorlar. benim de alt iki tane kanki modunda takılıyorlar. ama cesaret edemiyorum:KK53: hiçbir sorunum yoktu. nasıl oldu anlamadım:KK43:
evet canım evliyim çoluk çocuğa karışmış durumdayım. sen evli değilsin dimi?:44:

Tüm topik yolcunun hamilelik haberini bekliyoruz :125::121::121::121::121: :emir_bebek:

patladı gitti kıza :KK60: :KK60: :KK60:

diş teli çok acıtıyor diyorlar. benim de alt iki tane kanki modunda takılıyorlar. ama cesaret edemiyorum:KK53: hiçbir sorunum yoktu. nasıl oldu anlamadım:KK43:
evet canım evliyim çoluk çocuğa karışmış durumdayım. sen evli değilsin dimi?:44:

bebeğim aslında acıtmıyor takarken felan sadece taktıktan sonrası sıkıntı
2hafta kesinlikle birşey yiyemiyosun o ağrılardan
çok agrıyo sızlıyo sıvı gıdalarla besleniyorsun istesende yiyemesin zaten ben o şekilde verdim:KK1::KK1:
onn dışnda her ay sıkılıyorlar tellerini o zaman 1 2 saat ağrı oluyo ve geçiyo
birde lastik kullanımı var ondada çenen cıkacak gibi oluyor 5 6 gün sonra geçiyo ben tedavimin 5 ayındayım dişlerim şimdiden düzeldi çok mutluyumm eğer yaptıracak imkanın varsa acısından korkma canm sakın..
maşallah Rabbim mutluluğunuzu daim etsin
yok bacım değilimm bekarım ben
tüm topik seni bekliyo bak kilo verecekmişiz napacan şimdiiiii:KK52::KK52::KK52:

heç halim yokkk:KK14::KK14::KK14:
totomun üstünde oturcam ben bugün:KK53::KK53::KK53::KK53:

seni arada kaynatırız $halay.gif

X