can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

merhabalar:KK3: var mı benim gibi can sıkıntısından boş boş topiklere bakınanlar?:KK37:
buyursunlar:KK42::KK42:

Can sıkıntısından bunu yaptım ve siz hanımlarla da paylaşmak istedim :KK1:
$1526578_10152136585893844_933039740_n.jpg

aynen ya sorma kuzumm valla illa o tabağı bitirecem yada önümden biri zorla çekip alacan
bana en çok çekirdekde ve kuruyemişte böyle oluyo durduramıyorum kendimi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
hadi ya çok mu zayıfladınnn:26::26:

diyete başladığımda 62 kiloydum.. 1 ayda 5 kilo verdim. 2 kilo daha veresim var:KK17:

hımm ozman bunuda deneyim tüm setinimi aldın şampuanoını faln

yok kız.. sadece bunu aldım. bunu banyodan sonra saçının nemini alıp sıkıyorsun uçlara saçın yumuşacık oluyo ve parlıyo
benm saçımı aslı düzelten saf zeytinyağı ve badem yağı canm:26:

isterim ben sende alırsınn :KK1::KK1::KK1::KK4::KK4::KK4: kestane istedm sadceee :KK56:

ayy du alayımm :KK1: :KK16::KK16:

Bunun organix çam terebenti yağını alcaktım bugün ama emin olamadım almadım. Sizce alsam şampuana katsam iyi gelir mi benim saça biraz ince telli ama :26:

$indir.jpg

çörek otunun çok faydalı olduğunu ben de duydum. ama önce bir doktora gözükseydin keşke:26: saç dökülmesi genelde bir sonuçtur. sebebini öğrenmek gerek:KK34:

doktora gittim, herhangi bir biyolojik sorunum yokmuş. Dökülmem de olmadığı için doktor ilaç vermedi.

sanırım öyle oldu canmmmm:KK16::KK16::KK16:
ben kendim alıyorum ya kuaför derdim yok kaşı da bıyığıda sadece kaşımın şekli bozulunca gidiyorum:KK53::KK53::KK53:
Canım benm saçlarım da oryalden yanmıştı maffolmuş tu
Ben say zeytinyağı ve badem yağı kullandım haftada iki kez maske yaptım. canm saçlarım pırıl pırıl oldu .. o yanık saçlar düzeldi dolgun gözüktü inanamadım bende öneririm birde bakım spreyi aldım kendime banyodan sonra saçlarımın dökülmemesi için yumuşacık yapıyo ve parlatıyo benm önerilerim bunlar
DSCF0271.JPG

Çok teşekkür ederim.

Ahhh ahhhh 2-3 sene öncesine kadar haftada iki defa bakımımı mutlaka yapardım ama çalışma hayatı ile birlikte bir tembellik geldi üstüme. Biliyorum düzenli uygularsan 2-3 ayda sonuç alacağımı. Aslında saç kırılmaları için saf hindistan cevizi bakımı da çok çok faydalı. Bildiklerim var da, bir de uygulasam.

diyete başladığımda 62 kiloydum.. 1 ayda 5 kilo verdim. 2 kilo daha veresim var:KK17:

ohhooo iki kilo nedir ki verirsin kzum sen ben sende o azimi görüyorumm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
benimde 4 5 kilo fazlam vardı bir türlü diyet yapamamştım dişlerime tel takıldı otomatik olarak verdim:KK1::KK1:

Bunun organix çam terebenti yağını alcaktım bugün ama emin olamadım almadım. Sizce alsam şampuana katsam iyi gelir mi benim saça biraz ince telli ama :26:

Eki Görüntüle 966888

Benim saçlarım kuru olduğundan bu daha da kurutmuştu, eğer saçların kuru değilse işe yarayabilir.

Ben bir ara bal katmıştım şampuanıma, memnun kalmıştım.

Annem de e vitamini ampülü kırıyor, memnun o da.

doktora gittim, herhangi bir biyolojik sorunum yokmuş. Dökülmem de olmadığı için doktor ilaç vermedi.

Çok teşekkür ederim.

Ahhh ahhhh 2-3 sene öncesine kadar haftada iki defa bakımımı mutlaka yapardım ama çalışma hayatı ile birlikte bir tembellik geldi üstüme. Biliyorum düzenli uygularsan 2-3 ayda sonuç alacağımı. Aslında saç kırılmaları için saf hindistan cevizi bakımı da çok çok faydalı. Bildiklerim var da, bir de uygulasam.

aynen canm.. iş uygulamada işte çalışan biri için zor olur bilirim ben evde olduğm için genelde hiç aksatmadan yapıyorum bunları ama saçlarımı bir görsen.. o sönmüş o dökülen o böyle tavuk tüyü gibi saçlar gitti yepyepni gür parıl parıl parlayan saçlarım oldu
benim saçlarım kıvırcıkdır dalgaları bile o kadar güzel gözüküyor ki artık
eğer hiç vaktin yoksa haftada bir kez 20 dak beklet o bile yeter ama zaman alır canm bu spreyden de çok memnunum saçlarını yumuşacık yapıyor tarayacağm diye zorlamıyorsun hiç:KK16:

Benim saçlarım kuru olduğundan bu daha da kurutmuştu, eğer saçların kuru değilse işe yarayabilir.

Ben bir ara bal katmıştım şampuanıma, memnun kalmıştım.

Annem de e vitamini ampülü kırıyor, memnun o da.

Çok kuru da değil çok yağlı da değil :44::44:

ohhooo iki kilo nedir ki verirsin kzum sen ben sende o azimi görüyorumm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
benimde 4 5 kilo fazlam vardı bir türlü diyet yapamamştım dişlerime tel takıldı otomatik olarak verdim:KK1::KK1:

millet midesine kelepçe taktırıyor sen dişine tel taktırıyorsun:KK53::KK53:
o 2 kilo her türlü gidecek. hamileysem ilk çocuğumdaki gibi bulantılar falan olursa 2-3 kilo veririm. sonra da 12 kilo alırım:KK53:
değilsem de yine boğazdan kesip verecez mecbur:KK25:

aynen canm.. iş uygulamada işte çalışan biri için zor olur bilirim ben evde olduğm için genelde hiç aksatmadan yapıyorum bunları ama saçlarımı bir görsen.. o sönmüş o dökülen o böyle tavuk tüyü gibi saçlar gitti yepyepni gür parıl parıl parlayan saçlarım oldu
benim saçlarım kıvırcıkdır dalgaları bile o kadar güzel gözüküyor ki artık
eğer hiç vaktin yoksa haftada bir kez 20 dak beklet o bile yeter ama zaman alır canm bu spreyden de çok memnunum saçlarını yumuşacık yapıyor tarayacağm diye zorlamıyorsun hiç:KK16:

Ayy çok umutlandım şimdi, çörekotu ile bademyağı da alayım. Aslında çalışma saatlerim çok uygun, ben tembelim yaa. Ama bu sefer yapacağım.:KK15:
Çok kuru da değil çok yağlı da değil :44::44:

O zaman kullanabilirsin bence. Fayda gören de çok duydum çünkü.

millet midesine kelepçe taktırıyor sen dişine tel taktırıyorsun:KK53::KK53:
o 2 kilo her türlü gidecek. hamileysem ilk çocuğumdaki gibi bulantılar falan olursa 2-3 kilo veririm. sonra da 12 kilo alırım:KK53:
değilsem de yine boğazdan kesip verecez mecbur:KK25:

yok kız delirdin mi:KK53::KK53: 5 kilo için o acıyı çekermiyim hiç
benim dişlerim sağ tarafa kaymıştı ve çarpıktı o yüzden taktırdım canmm tabi bu şekildede kilo verdim
en büyük etken telli dişlerle hiç birşeyi ısırarak yiyemiyorsn
hep kopartıryorsun.
sırf zaten 2 hafta çorba içmiştim:KK1:
mesela arkadaşlarım bir dürümü cuk 5 dak bitiriyor
ben 20 30 dak. anca kımıl kımıl:KK1::KK1: böyle yersen çok kilo veriyon valla:KK14::KK14::KK14:
ay sen evlimisin bir de çocuğun mu var maşallahhhhh:KK17::KK17::KK17:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ayy çok umutlandım şimdi, çörekotu ile bademyağı da alayım. Aslında çalışma saatlerim çok uygun, ben tembelim yaa. Ama bu sefer yapacağım.:KK15:

O zaman kullanabilirsin bence. Fayda gören de çok duydum çünkü.

ama pes etmeyecen tamam mıııı:KK20::KK20::KK20:

X