can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

merhabalar canmmm nasılsın
valla gecen de yazdımm o kadar hayırlı olsun dedim katılabilirmiyim dedim ben kale alınmadım neden bilemedim

Arada kalmıştır,görülmemiştir, arkideşler oldukça sıcakkanlılar valla. Daha ben yarım saat önce geldim.

Kaşım gözüm birbirine girdi bi kuaföre gideceğim işte.

Bu kadar kadını bulmuşken sorayım.

Hanımlar iki yıl saçlarım çok şiddetli döküldü, iri dalgalı saçlarım mısır püskülü gibi oldu. Seyrek ve kafama yapışıyorlar.

Dökülmem durdu ama ben gürleşsin, sağlığını kazansın istiyorum. Saçlarımı boyamıyorum da. Çörekotu yağı almayı düşünüyorum, saç çıkarmada etkiliymiş. Üstüne Hadis-i Şerif bile var, şifa olacağına inanıyorum.
Ama başka bir önerisi olan varsa açığım???

Yarrr bana bi çareee

sarımsak,zeytinyağı banyodan 1 saat önce sürmen gerkiyrmuş daha varda malz. unuttum ve gerçktn çıkarıyrmş
gel beraber yiyelim ayıp ediyon bacımm

taamm yiyelmm kestanede varmıı

sanırım öyle oldu canmmmm
ben kendim alıyorum ya kuaför derdim yok kaşı da bıyığıda sadece kaşımın şekli bozulunca gidiyorum
Canım benm saçlarım da oryalden yanmıştı maffolmuş tu
Ben say zeytinyağı ve badem yağı kullandım haftada iki kez maske yaptım. canm saçlarım pırıl pırıl oldu .. o yanık saçlar düzeldi dolgun gözüktü inanamadım bende öneririm birde bakım spreyi aldım kendime banyodan sonra saçlarımın dökülmemesi için yumuşacık yapıyo ve parlatıyo benm önerilerim bunlar

çörek otunun çok faydalı olduğunu ben de duydum. ama önce bir doktora gözükseydin keşke:26: saç dökülmesi genelde bir sonuçtur. sebebini öğrenmek gerek

ay o nalet huy bende de var.. önümdeki illaki bitirecem.. zaten 1 aydır diyetteydim. şimdi de verdiklerimi geri alma çabasındayım

aynen ya sorma kuzumm valla illa o tabağı bitirecem yada önümden biri zorla çekip alacan
bana en çok çekirdekde ve kuruyemişte böyle oluyo durduramıyorum kendimi
hadi ya çok mu zayıfladınnn:26::26:

gürleştiriyormuu benim saçlarım zayıfladı ve inceldide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…