can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

napmış bu kız ya biri daha aynını dedi muhabbet ediyorduk birden ayy sen lullaby mısın oldu

napmış bu lullaby neden sevilmiyor

nickelbackin çok hoş bir şarkısı :)

dip not: senin kürklü avatarını seviyordum ben. değiştirdin

dip not: senin kürklü avatarını seviyordum ben. değiştirdin

ben de ilkin çok sevdimdi sonra nedense birden tiksindim dengesizim

aaa ne zaman

simdi yine baktım göremedim

geride kalmıştır hallo alo hallo yazdım

topicte yeni üye hiç kaçırmam

Aa gösteriyormusun peki bazi insanlar ukala oluyo

lady basıcak şimdi ukala dedin ya

bakabilirsin canım açık herkese fotoğrafım albümde

ben de sade nikahları çok beğeniyorum..

sen çok konuşma kızıııııııııııııım şişko pattiz

tehlikelii buralar çok vakit alıyor harbii ama doslukları muhabbetleri hiç bişeye değişmem

tapulu manita yoğh ya ben oldum 30 sade bir nikah ve bol kahkaha ile evlenirim tahminimce
Evet haklisin.. ben eskiden cok takilirdim.buraya son bikac aydir yada bir senedir hic ugramiyorum.desem yeridir..ama simdi yine aktif olmak istiOrum

çok sıkıldım hiç aksiyon ekşın yok mune abla gelip kimseyi banlamıyo elmayra gelip kimseyi kapak etmiyo :86:

çok alıştırmıştınız beni bunlara çok boşlukta kaldım

Püh bana ya pot üstüne pot kiriyorum :18: kimse üstüne alinmasin lütfennnn

niye bana yayın yasağı mı geldi?:26:

Evet haklisin.. ben eskiden cok takilirdim.buraya son bikac aydir yada bir senedir hic ugramiyorum.desem yeridir..ama simdi yine aktif olmak istiOrum

bende bir görünüyorum bir kayboluyorum. bu ara bayağa zaman geçiriyorum buralarda yakında yokolurum.

İyi geceler kizlarrrrr
iyi geceler

çok sıkıldım hiç aksiyon ekşın yok mune abla gelip kimseyi banlamıyo elmayra gelip kimseyi kapak etmiyo :86:

çok alıştırmıştınız beni bunlara çok boşlukta kaldım

tamda bdv'ye göz atacatım. yok mu bişi yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…