can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

bu topikten resim koyan yok mu:KK52:

ben varım açıp açıp bana bak :KK60:

ben şişko değilim bir kere:KK25:
oyun bölümünde bir ablayla şişko diyaloğumuz olmuştu. geçen bir mesaj göndermiş sevgiye aç olduğunu anlamıştım diye:KK53::KK53::KK53: böyle oldum. kendime acıdım:KK43:

bana da 80 kişi Lullaby mısın diye sordu yok dedim o ninni demek ay ama seninkine koptum :KK60:

ben de rütbeni görünce yeminle:KK53: böyle oldum
o kızı da hiç sevmezdim de cok şaşırmıştım:KK52:

napmış bu kız ya biri daha aynını dedi muhabbet ediyorduk birden ayy sen lullaby mısın oldu :KK53:

napmış bu lullaby neden sevilmiyor :KK53:

nickelbackin çok hoş bir şarkısı :)

Güzelmis :KK70:
hahaha sanirim bu tembellik bende de var.. ama nedenini bugün ögrendim. :KK1: bide farkina vardim bu kk cok bagimli yapiyor bozi is güc yapmak istemiyoruz burada biseyler kaciracagiz korkusuna :KK9:

tehlikelii:KK60: buralar çok vakit alıyor harbii ama doslukları muhabbetleri hiç bişeye değişmem:KK31:

hanımefendi çizgimden kaydım dimi?:KK14: bdvde duydum bu cümleyii. hayır yani o çizgi nerede, basmayalım yanlışlıkla:KK60::KK60:

ya ben saçma bir hüzne kapılmıştım. oturup ağlamadım da işte melül melül hayatımı bir film şeridi gibi gözümden geçirdim:KK53:

benim tapulu manitam var:KK23::KK23:

:KK60::KK60::KK60: tapulu manita:KK60::KK60::KK60: yoğh ya ben oldum 30 sade bir nikah ve bol kahkaha ile evlenirim tahminimce:KK31:

X