can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

jagla leydiye gaz vermeyin banlanacaklar yoksa:KK52::KK52:

Benim bak canım :KK53::KK53:
Güzelmis :KK70:
niye yaa.. ben hiç mahzun olmayı düşünmüyorum.

sorma geçen tramvayda bir teyze karadayı ne demek diye sordu bana:KK60: sonrada sıla'nın sonunda ne olacak dedi.:KK60:

valla düşe kalka gidiyoruz işte.. tembelim bu ara. kıçımı kaldırabilirsem çok şey yapacağım da.. yarına yarına diyip duruyorum:KK9::KK9:
hahaha sanirim bu tembellik bende de var.. ama nedenini bugün ögrendim. :KK1: bide farkina vardim bu kk cok bagimli yapiyor bozi is güc yapmak istemiyoruz burada biseyler kaciracagiz korkusuna :KK9:

bana laf edene bak ya manita falan :KK60:
hanımefendi çizgimden kaydım dimi?:KK14: bdvde duydum bu cümleyii. hayır yani o çizgi nerede, basmayalım yanlışlıkla:KK60::KK60:
niye yaa.. ben hiç mahzun olmayı düşünmüyorum.

sorma geçen tramvayda bir teyze karadayı ne demek diye sordu bana:KK60: sonrada sıla'nın sonunda ne olacak dedi.:KK60:

valla düşe kalka gidiyoruz işte.. tembelim bu ara. kıçımı kaldırabilirsem çok şey yapacağım da.. yarına yarına diyip duruyorum:KK9::KK9:
ya ben saçma bir hüzne kapılmıştım. oturup ağlamadım da işte melül melül hayatımı bir film şeridi gibi gözümden geçirdim:KK53:

Canım öğlen yazamadım şimdi gördüm yorumunu
Benim ilişkimde bu tarz sorunlar olmadı çok şükür
Hatta sevgilim dalga geçer ben seni kapatmak istesem annem açar diye.
Giyimimde öyle abes bişi yok. Pantolonda giyerim etekte askılı da ama zaten her şeyi yerine göre giyerim nasıl rahat ediyorsam.
Ben senin fotoğraflarını da gördüm ki giyiminde hiç ters bir durum yok.
Yakışmış ne güzel elbise de, pantolon da.

Hatasını zaten biliyordur da işte düşünceleri değişir mi ?

Senin ilişkine nazar değmesin zaten .
Canım bu şimdi beni özleyince beni arayacak değiştim dön diyecek .
Biliyorum yaşadık ama değişmez yani sanmıyorum ben.
Bana çok ispat etcekde ancak öyle.
Ama yinede yazık etti herşeye .
İnşallah istediği insan başına çorap örmez çünkü inan hiç bişeyim yoktu .

X