can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bu ara artık gözüm hep telefonda istemsiz
Düşünüyor mudur acaba diyorum falan filan

Sen nasılsın canım

Yaşadığın ayrılık henüz çok yeni canım bunları düşünmem çok normal
Ve emin ol o da en az senin kadar hatta senden fazla düşünüyordur

Neyse zaten sıkılıyorsun bide sorup hatırlatmayayım
Muhabbet edelim kafan dağılsın

Bende uykusuzlukla boğuşuyorum Birazdan yemek yiyip gelicem yemekten sonra da kesin uyku bastırıcak
Ofisin yolu bulabilirim inşallah

selamlar................

merhaba nasılsın?

Valla aslında benimki maşayı daha güzel tutuyor yarın maşa alıcam zaten düzleştirince hemen bozuluyor. Sırf yatışsın diye yapıyorum Yarın maşama kavuşacağım biraz da öyle yaparım

güle güle kullan bende heves ettim geçenlerde aldım bi tane pratik olur diye hala çekmecede benim onu kullanmamı bekliyoooo fırsat yok fırsat

selam kızlar saat 8den beri temizlik yapıyorum. pestilim çıktı. ancak gelebildim..

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz

lalecim mesajını alıntılamayı unutmuşum. raporu almakla çok iyi etmişsin. inşallah herşey gönlünce olur. hiç üzme kendini. su akar yolunu bulur

açıkçası ben çok üzüldüm miskamber. yani burda güzel güzel sohbet ederken o mesajını görünce çok şaşırdım. üstüme alındım evet çünkü burada yaşlarımızı sordun sonra da öyle yazdın. yaşımız da öyle ufak değil hani. üslubumuzu beğenmemiş olabilirsin ama hepimiz hayatın ağır yükünü bir kenara bırakıp adı üstünde geyik yapıyoruz. atom parçalasak, marsa çıkma planları yapsak tamam ciddiyet aranır da geyikte ciddiyet aranmaz..

ama tabii sen bize yazmadığını söylüyorsan bir yanlış anlaşılma der geçeriz. 3 günlük dünya üzmeye üzülmeye değmez inan.. barışalım
ne güzel sevdiğin işi yapıyorsun.. başarılarının devamını dilerim..
ben ilahiyat önlisans mezunuyum. edebiyata ilgim var.. seneye adam akıllı çalışıp Türk Dili Ve Edebiyatı bölümünü aöfden okumayı istiyorum. hayırlısı diyelimm..

selamlar.
1 hafta yoktum. kendine topik yapmışsın yolcu..
gündem ne acep
nerelerdesin ipek? meraklandık:26:

gündem yok. öyle havadan sudan.. bekleriz haaa

Günaydınlarr güzel bir haber vereyim,kızım dün akşam aradı mezun oldu okulundan,çok gergindi son günlerde şükür bitirdi sonunda pazarteside yanına gidiyoruz mezuniyet töreni için ..

çok sevindim.. hayırlı uğurlu olsun.. başarılarının devamını dilerim

Son düzenleme:
ooo kolay gelsin vala işin zor baya yoğun oluyo oralar babamdan biliyorum bende.s

Ya açıldı mı arka arkaya açıyorlar 3 gün full ekşın
Sonra bi bakıyosun 1 tane bile yok. Sonra bekle dur
Hiç düşünmüyorlar biz ne yaparız diye cık cık cık

Ya bi tane warmış ben onu kaçırdım asıl..
Peçe ile kızlık bozma mı ne
Okudun mu sen onuu aradım aradım ama bulamadım cık cık cık

Yemek yedim aç kaldım geldimm

Bende 24 ünde staja başlıcam ah bi ozaman gelsede başlasam

Hoşbulduk Gören kırbaçlı bacı diyor zaten

Bende kocacık yok manitacık var o da zengin değil

Ahahdsaajdkaj Bende o manitacıkda yok sen benim bir level üstümde oluyorsun
Hörmetler

Hahaha ben otarafini düsünmedim, daha cok acaba biseyemi kizdi, biseyemi alindi, bizlerle yazismak istemiyormu :44:
Duy bizi yolcu bak kötü senaryolar cikartiyoruz :26:

Hosgeldin

Selam

Geldi sonunda oysa ki daha ne senaryolarım vardı

merhaba nasılsın?

güle güle kullan bende heves ettim geçenlerde aldım bi tane pratik olur diye hala çekmecede benim onu kullanmamı bekliyoooo fırsat yok fırsat

Hahaha ben otarafini düsünmedim, daha cok acaba biseyemi kizdi, biseyemi alindi, bizlerle yazismak istemiyormu :44:
Duy bizi yolcu bak kötü senaryolar cikartiyoruz :26:

Hosgeldin

Selam

selamalr.. 1 haftadır yoktum da.. yeni topikler açılmış... böyle sınıfa sonradan kayolmuş çocuk edasındayım yer bulamıyorum kendime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…