can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

İyiyim fıstığımm sanırım tansiyonum çıktııı yada kan şekerim düştü :111:
Sen nasılsınn
:KK19:

Hayırdır kuzum hasta mısın? Dikkat et kendine :KK19: Benimde birazdan kan şekerim düşebilir açlıktan bayılıcimm :KK52::KK52: Yemek söyledim hala gelmedi bekliyorum bakalım :KK56:
benim geçerlilik anlayışım bu.. sanırım kendime bir uğraş edinmeliyim. iyice sıyırdım:KK62:

memnun oldun canım.. bayağı kısa anlatmışsın.. evli misin?:KK23:

Baştan söyledim ya kısaca diye :KK53::KK53:
Evliydim canım 3 ay olmak üzere yeni boşandık. Çocuğum yok ama yeğenim var Ana yarısıyım ben :KK52::KK52:

Hayırdır kuzum hasta mısın? Dikkat et kendine :KK19: Benimde birazdan kan şekerim düşebilir açlıktan bayılıcimm :KK52::KK52: Yemek söyledim hala gelmedi bekliyorum bakalım :KK56:

Evliydim canım 3 ay olmak üzere yeni boşandık. Çocuğum yok ama yeğenim var Ana yarısıyım ben :KK52::KK52:
geçmişler olsun diyelim ozamn sana

ay tşk ederim canımcımlar.duygular karşılıklı

teşekkür ederim :KK16:

Selam demismiydim :26:

Hadi ya hayirlisi insallah :KK9:
Oglun kac yasinda?

dememiştin demiş oldun .. :KK9: merhaba canımm nasılsın ? :KK16:

araba candır can.. elim ayağım gözüm arabam.. Allah nasip etsin canım.:KK16:
çok teşekkür ederimm:KK15:

inşallah bi araba şart da bu vosvos sevdası başka ben biraz masraf olcak ama istiyom napıyım bundan istiyom bundan :KK17:

yok değilim canım .devletteyim.memurum...denetçi olma yolundayım diyeyim

hımm ay ben hatları karıştırdım minnakmimara sorcaktım sanırım afedersin, denetçii deyince durdum bi ? :KK45: bölüm nedir acaba ?bizimde ilgi alanımıza giriyorlarda ondan :44: bende mühendisim ,önceki işimde denetçilerimiz vardı çalıştığımız

ben de çok beğeniyorum seni:KK23::KK23:

2 yaşında.. benim oğlumda çok programlı gelmişti:KK53: bir kardeş fena olmaz:KK16:

Bencede kardes sart 3 yas falan olur aralarinda ideal bence, benimkilerin 5 yas ar aralarinda :97:

Sen nasıll zayıflıyamıyon ozaman kanka,
tombiş olman da güzel gerçiii :KK53::KK53:

Bak simdi, kiz seni duyanda beni gercekten kilolu sancak aaaa :KK57:

Ne söyledin yemekkk :KK56:
Sucuk yedim öğlen ızgara vardı yemekte bugün ağır mı geldi ne
:26:

Bende bakınıyorummm :KK17:

Hosgeldin :KK3:

teşekkür ederim :KK16:

dememiştin demiş oldun .. :KK9: merhaba canımm nasılsın ? :KK16:

inşallah bi araba şart da bu vosvos sevdası başka ben biraz masraf olcak ama istiyom napıyım bundan istiyom bundan :KK17:

hımm ay ben hatları karıştırdım minnakmimara sorcaktım sanırım afedersin, denetçii deyince durdum bi ? :KK45: bölüm nedir acaba ?bizimde ilgi alanımıza giriyorlarda ondan :44: bende mühendisim ,önceki işimde denetçilerimiz vardı çalıştığımız

Evet demis oldum :KK52:
Iyiyim canim bakiniyodum dali verdim görünce :KK1:
Sen nasilsin, kimsin, nerdensin :26:

yok canım nerdeeee:)) işte evlenmeden taktiklerimi alıcam senden:)))

:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:.

ya bende istiyorum bebişşşşşşşş ama benimki gelmiyoooooor

Nerden gelmiyor :26:

Bencede kardes sart 3 yas falan olur aralarinda ideal bence, benimkilerin 5 yas ar aralarinda :97:

Bak simdi, kiz seni duyanda beni gercekten kilolu sancak aaaa :KK57:

Tombişim biçim biçim, ölüremm tombişim içinnn :KK76::KK76:

Tığ gibisinn maşşalahhhh tüüü tüüü tüüü

Ama kalın tığlardannn dermişimmmm :18:

Son düzenleme:
X