can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Evet ya yazik olmus, bide simdi bosanmasin diye yalvariyormuslar, ne dengesizler, vallah o adam kendine bisey yapabilir, offff yaaa :97:

:KK60::KK60:
Genis paca pantolon diyordur, cok var coookkk :KK1:
Onlarin cebine sigarsin bak sen :KK19:

Olan cocuklara oluyo iste, allah yardimcisi olsun ...

karaktersiz olmak böyle bişey işte. çocuk dünyaya getirince anne baba olunmuyor cidden. Allah yardımcıları olsun.

Ondan vazgeçtiğimi görünce hep tutuşan bir arkadaş o .
Askerde bolca zamanı var düşünsün.
İlerde kapan diyebilceğini hissettirdi bu baskıyla bana

evlenmeden bunlara direten ilerde onu da yapar tabiki. ha kapanmak tabiki kötü bişey değil ama bi erkek istiyo diye de yapılcak iş değil.

Evet ya yazik olmus, bide simdi bosanmasin diye yalvariyormuslar, ne dengesizler, vallah o adam kendine bisey yapabilir, offff yaaa :97:

Umarım çabuk toparlar konu sahibi. En az hasarla atlatır bu dönemi. Adam burada yazdıklarına kızıp çekişmeliye çevirmese bari davayı

evlenmeden bunlara direten ilerde onu da yapar tabiki. ha kapanmak tabiki kötü bişey değil ama bi erkek istiyo diye de yapılcak iş değil.

Yanlış anlama elbette kötü bişey değil ben kapansam ailem mutlu da olur.
Fakat dediğim gibi ben baskıyla yetişen biri değilim.
Aile içinde bile belirli özgürlüklerim var.
Pantolondan çıkan şeyler için bana düşün diyen bir adama nasıl güveneyim .
Ama seviyorum işte . ama seviyorum diyede kör değilim.
Bugün bunu düşün yaparsan evlenelim diyen yarın kapanmıyorsan boşanalım der .

Bende pasif değilim ya ondan oldu o herdediğini yapacak bir eş istiyor .
Bana ayın 23 ünde diyor ki hala askerden gelene kadar düşün taşın gelince 5 aya en geç 1 sene içinde evlenelim.
Daha ne düşünceksem :KK31:

Eki Görüntüle 965007 Bunun tarzında falan istiyordu işte

Hmmm sürekli de bu giyilmez ki ama ya :26:

Hakkınızda hayırlısı olsn canm yaa :KK31:

Aşk olsunnn :63::63:

Biz tanismamistik galiba yaaa :KK1:
Konuya dalinca :KK9:
Allah kucaginiza almayi nasip etsin insallah, cinsiyeti bellimi? Ilk cocukmu :26:
evet tanışmadık :)
teşekkür ederim, amiiin. oğlum olacakmış inşallah, ilk çocugum:KK16: senin profilinde bi ipucu yok direk anlat bari:KK1:
Yanlış anlama elbette kötü bişey değil ben kapansam ailem mutlu da olur.
Fakat dediğim gibi ben baskıyla yetişen biri değilim.
Aile içinde bile belirli özgürlüklerim var.
Pantolondan çıkan şeyler için bana düşün diyen bir adama nasıl güveneyim .
Ama seviyorum işte . ama seviyorum diyede kör değilim.
Bugün bunu düşün yaparsan evlenelim diyen yarın kapanmıyorsan boşanalım der .

hayır canım neden yanlış anlayayım dedim ya kapanmak kötü bişey değil ama asla bi erkek istiyo diye sen de seviyosun diye yapılcak bişey değil. kendi tercihin olduktan sonra bi anlamı var zaten. doğru düşünüyosun seni böyle kabul etmiyosa kabull edeceği birine baksın.

teşekkür ederim, amiiin. oğlum olacakmış inşallah, ilk çocugum:KK16: senin profilinde bi ipucu yok direk anlat bari:KK1:

hayır canım neden yanlış anlayayım dedim ya kapanmak kötü bişey değil ama asla bi erkek istiyo diye sen de seviyosun diye yapılcak bişey değil. kendi tercihin olduktan sonra bi anlamı var zaten. doğru düşünüyosun seni böyle kabul etmiyosa kabull edeceği birine baksın.

Ayyyy gidemedim :KK37:
Ben evliyim, iki oglum var, almanyada yasiyorum canim :KK3:

Bulsun öylesini dilerim belasını da bulur.
Yine sinirlendım of of :KK31:

X