can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

merhaba canım:KK3::KK3:

bdv'dekii konu mu:26: içim parçalandı yaa:KK50::KK50: okumaz olaydım:KK50:

Offf evet yaaa, yarin bosana bilcekmi acaba :26:

yaa bende çok üzüldüm :KK43::KK43: nerden nereye gelmiş durum, eşi okumuş bile olsa kızcağız eşine de ailesine de hakaret olacak bişey yazmamış gayet seviyeli anlatmış derdini.

çok yazık olmuş vallla içim şişti:KK5:

Yazik olmus bende üzüldüm, ama bisey olucagi kesindi, bastan kabul etmiycekti, yada en fazla sabah gelsinler aksam gitsinler, maksat görmek degilmi, bes güne ne gerek vardi...:KK14:

Kızlar 3 yıldır böyle değildi , nezamanki bir kavgamızda tamam ne istersen o olsun dedim ondan sonra böyle oldu. son 1 senedir.
Tamam dar giymemi istemezdi ama bana saygı duyar ısrar etmezdi.
Mutsuz olacaksam ısrarcı olmazdı.
Artık son 3 aydır bu konudan huzur bırakmadı.

sen bi kapı aralamışsın o da bodoslama dalmış içeri:KK50: mutsuzsan yapacak bişey yok canım, 3 yılın alışkanlığı hemen geçmez zaman alır ama böyle daha iyi olcam diyosan vazgeçme kararından.

Nasıl anlatayım benden kapanmamı istemedi ama en azından ona yakın olmamı istiyordu.
Ama ilerde bunu isteyeceğini hissettim.
Şimdi istedikleri doğrusu ama ben baskıdan hoşlanmadığım için bunlar oldu.
Diyorum ki ya Allah beni lanetler karşıma beterini çıkarırsa :KK31:

Söyleme oyle hem onun baskilarindan olmaz oyle ya insanin icinden gelmesi lazim

Gideceği için aklı sende kalıcak o yüzden o kadar sorun yapmıştır keşke alttan alsaydın kolay değil :KK50:

Anlıyorum sende şişmişsindir sürekli aynı şeyden ama onu da anlamak grek :KK31:

Yok canım ya o hiç öyle bir psikolojiye girmedi.
Girdiysede yansıtmadı.
Dugularıını içinde yaşayan tiplerden.
Onun hep istediği ama benim duruşumdan baskı yapamadığı bişeydi ben ne zaman bırakma beni dedim ondan sonra oldu böyle :KK31:

Girdiysede yansıtmadı.
Onun hep istediği ama benim duruşumdan baskı yapamadığı bişeydi ben ne zaman bırakma beni dedim ondan sonra oldu böyle :KK31:

O çocuktan sana hayır gelmez kuzum, boşver.. :KK14:

sana da afiyet olsun.. fikir oldu bana da yarın tavuk yapayım:KK56:

hoşgeldin lale:KK3: çok teşekkür ederim. her zaman bekleriz.
nasılsın? eşinle bir durum vardı. hallettiniz mi?

hosbulduk canimcim nasil olam iste bi karnimda
bi yanimda iki sipayla dusun halimi

konunun sinunda yazmistim ama gormedin sanirim
hastaneden saglam raporu aldim ailemlede gorustum
falan dogumu bekliyorum ondan sonrada is bulur bulmazz
acicam davayi ayrilicam canim insallah biter bi an once :KK31::KK31:

Yazik olmus bende üzüldüm, ama bisey olucagi kesindi, bastan kabul etmiycekti, yada en fazla sabah gelsinler aksam gitsinler, maksat görmek degilmi, bes güne ne gerek vardi...:KK14:

kendimi biran onun yerine koydumdaa biz sevgiliden ayrılıyoruzz paramparça oluyoruz. o yuva dağıtmış. aynı yola baş koyduğun adamdan ayrılmak kolay mı:KK50::KK50: neden bu aileler bu kadar acımasız oluyor yaa

Girdiysede yansıtmadı.

Kızların da dediği gibi kapıyı aralık görünce yüklendikçe yüklenmiş bnmki de kızar v yaka şeylere onu açık şeylere ama ben zaten öyle giyinmem dikkatlıyımdır de

Ona rağmen sorun olur bazen :KK19:

Ahh bu erkeklerrrrrrrrrrrr:KK47::KK47:

bencede eşi ona bu şansı vermişken yüz göz olmaması en iyisiydi ama mesele burdaki konusunu okumalarıymış baksana. gerçi ben düşünüyorum da başıma böyle bişey gelse ve eşim bu kadar sağlam bi şekilde arkamda dursa o cinnet halini affetmeye çalışırdım sanırım, sonuçta ailesini onca lafına rağmen evimde yatırmışım, eşime de bu sansı verirdim diyorum ama evladı için tedirginlik de var tabikii. ayy bilemedim Allah kimseyi böyle sınamasın.

sen bi kapı aralamışsın o da bodoslama dalmış içeri:KK50: mutsuzsan yapacak bişey yok canım, 3 yılın alışkanlığı hemen geçmez zaman alır ama böyle daha iyi olcam diyosan vazgeçme kararından.

Mutsuzum çünkü canımın acıısyla çk beddua ettim.
Onun yükü var Allah kabul etmez inşallah.
Böyle ne hissediyorum bilmiyorum ama öyle mutlu olmayacaktım :KK31:

kendimi biran onun yerine koydumdaa biz sevgiliden ayrılıyoruzz paramparça oluyoruz. o yuva dağıtmış. aynı yola baş koyduğun adamdan ayrılmak kolay mı:KK50::KK50: neden bu aileler bu kadar acımasız oluyor yaa

Yok hani ana baba atilmaz falan diyolar ya, kusura bakmayin ama böyleleri atilir...durumlarida varmis zaten ac degiller acikta degiller...
Yok yani bide insanin inanasi gelmiyor, bukadar olaya hakarete ne sabirmis kardesim, tas olsa catlar vallah...

bdvdeki konu hangisiymis ya bi soyleyi verin :26:
bence hiç dalma arkadaşım :KK43:( gece gece için şişer inanki
Mutsuzum çünkü canımın acıısyla çk beddua ettim.
Onun yükü var Allah kabul etmez inşallah.
Böyle ne hissediyorum bilmiyorum ama öyle mutlu olmayacaktım :KK31:

hayırlısı olsun hakkınzda. ama mutlu olmayacaktım diyosun en iyisini yapmışsınn:13:

O çocuktan sana hayır gelmez kuzum, boşver.. :KK14:

Özünde kötü biri değil .
Ama yetişme tarzı bu , ailesininde istediği değildim muhtemelen.
Onca hakarete sus dedi sadece.
Ben sadece olduğum gibi sevsin istedim.

Kızların da dediği gibi kapıyı aralık görünce yüklendikçe yüklenmiş bnmki de kızar v yaka şeylere onu açık şeylere ama ben zaten öyle giyinmem dikkatlıyımdır de

Ona rağmen sorun olur bazen :KK19:

Ahh bu erkeklerrrrrrrrrrrr:KK47::KK47:

Canım benim eteğim yok askılı giymem birtane erkek arkadaşım yok .
Yani daha ne yapayım ki :KK31: Etek kadar bol pantolon giymekden hoşlansam etek giyerdim .

bencede eşi ona bu şansı vermişken yüz göz olmaması en iyisiydi ama mesele burdaki konusunu okumalarıymış baksana. gerçi ben düşünüyorum da başıma böyle bişey gelse ve eşim bu kadar sağlam bi şekilde arkamda dursa o cinnet halini affetmeye çalışırdım sanırım, sonuçta ailesini onca lafına rağmen evimde yatırmışım, eşime de bu sansı verirdim diyorum ama evladı için tedirginlik de var tabikii. ayy bilemedim Allah kimseyi böyle sınamasın.

Iyide isin tuaf tarafi olanlar dogruysa kiz olanlari yazmis, adamda biliyor bunlari hak veriyor kiza, ve esini hep yücelterek anlatmis, yorumlarda hepsini okumadim ama es hakkinda olumlu, bu adam neyin cinnetini geciriyor ki ? Hey allahim yaaaa....

bdvdeki konu hangisiymis ya bi soyleyi verin :26:

Bosver okuma bence, aksam aksam basim agridi vallah...

X