can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Günaydın Kızlarrrrr , Hayırlı Cumalar
7f825116b2ed.gif

Selam, kimler var burda bakalım :KK3:
Facemi açtım, açmamla kapamam bir oldu :KK53:
Millet kocişleriyle duvardan duvara ilan-ı aşk ediyor, şu sevgililer günü teranesi bitse bi an önce :KK53:

Yok kocası kapıda saklanıp, gül bırakmış da, yok anası iyi ki doğurmuş da, yok aldığı hediye şuymuş da buymuş da :KK53:
Banane arkadaş, niye ispat peşindesin ki :KK1:

Hiç ya insanın durduk yere moralini bozuluyorlar :KK4::KK4:

Yok kocası kapıda saklanıp, gül bırakmış da, yok anası iyi ki doğurmuş da, yok aldığı hediye şuymuş da buymuş da :KK53:
Banane arkadaş, niye ispat peşindesin ki :KK1:

yanındaki kocasıyla faceden aşklaşıyorlar. gösterişten daha doğrusu görmemişlikten başka bir şey değil:KK19:

yanındaki kocasıyla faceden aşklaşıyorlar. gösterişten daha doğrusu görmemişlikten başka bir şey değil:KK19:

Ben de onu anlatmaya çalışıyorum canım :KK53:
Söylesen kıskanıyosun derler, Allaha şükür bizim de var kocişimiz, yeri geldiğinde hepsi romantik. Ama bir kesim var arkadaş listemde bunların kocaları bulunmaz Hint kumaşı :KK60::KK64:

Ben de onu anlatmaya çalışıyorum canım :KK53:
Söylesen kıskanıyosun derler, Allaha şükür bizim de var kocişimiz, yeri geldiğinde hepsi romantik. Ama bir kesim var arkadaş listemde bunların kocaları bulunmaz Hint kumaşı :KK60::KK64:

insanın biraz özeli, mahremi olmalı.. kocamla yaşadığım romantizmi dayıyla halayla enişteyle paylaştıktan sonra tüküreyim öyle romantizme:KK53:

mustafanın öldürülme sahnesini izledim de:KK43:
boyun posun devrilsin sülüman:KK43:
nasıl kıydın mustafaya zalım sülüman:KK43:

Son düzenleme:
X