can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

İviiitt oky'den öğrendim
Hatta drizmit bugün bana da gri verdi.
O ne verirse versin hep gri düşüyor çünkü bak 6 msjı var ztn. Yeni üye. Gri sizi etkilemiyor zaten. Millet yeni üyelik alıp beleşten olumlu replemesin onu bunu diye ya da olumsuz replemesin sevmediğini diye belli bir sınır var sanırım msj sınırı gibi.

Anladım da peki ne verirse versin gri diyorsun da o zaman olumlu da vermiş olabilir olumsuz da nerden bilebiliriz ki :26:

Anladım da peki ne verirse versin gri diyorsun da o zaman olumlu da vermiş olabilir olumsuz da nerden bilebiliriz ki :26:

Evet canım bilemezsin maalesef. Zaten sana etki etmediği için bilsen de bilmesen de fark etmiyor. Nötr o kart . Bir etkisi yok. Ama büyük ihtimal size olumlu rep verdi çünkü cvpladığı yorumlar size katılır yönde.
Bugünde bana cvp yazdı katılıyorum çok diye. Ama verdiği rep gri düştü.

Son düzenleme:

Tamam kalsın bu

O zaman bilgilendirdiğin için teşekkürler Sorchacım Öğrenmiş olduk Ne kadar cazgırmışız biz hemen tepki gösterdik

Tamam kalsın bu

O zaman bilgilendirdiğin için teşekkürler Sorchacım Öğrenmiş olduk Ne kadar cazgırmışız biz hemen tepki gösterdik

Estağfurullah canım. Ben de bugün öğrendim. Hemen aktarayım dedim. Tatlı bir bayana benziyor. Yanlış anlaşılma olmasın istedim

Estağfurullah canım. Ben de bugün öğrendim. Hemen aktarayım dedim. Tatlı bir bayana benziyor. Yanlış anlaşılma olmasın istedim

Ben ona karşılığını vermedim zaten. Sadece anlam verememiştim yaptığına

Sempatik buluyorum seni. Aynrn tanışmamıştık. Ben de sorç memnun oldum

Bende seni orada burada görüyordum Sende sempatik geliyorsun Bende memnun oldum sorç. Bunlar tabi KK'da bizi kısalttıkları isimler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…