can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

o küfürleri sana yöneltseydi sen de korkardın:KK36::KK36:
dudiş niye banlanmış?
benim yorumuma bişey yazmış mıydı acaba?:44:

dudiş hakkında bilgim yok canım:KK50: dönüşü olur ama onun:KK53: küfür ne yaa:KK53: kendini ifade edemeyen aciz insanların işi:KK45:

aynen yaa. zaten kadın hastaymış:KK53: tabii yalan değilse..
gerçi psikoloğa gittiğini falan okumuştum

hastalığını da yazmış google amcaya soracaktım duu bak unuttum sorayım hemen:KK53: sayesinde bilgim artacak:KK52:

Günaydın :KK3: 2 gündür gelemedim az biraz sıkıntılarım var da hatta senin açtığın konuya bakıcaktım
hazır seni bulmuşken sorayım en son noldu
halledebildiniz mi canım?

ne oldu canım, ne sıkıntıların var ki? bende daha bir gelişme yok. aramadılar bile:KK19:

Günaydın :KK16::KK16:
Bugün ben gezmeye gitcem kardeşimle :KK52: Hava çok güzel :KK16:

Günaydın kuzum :KK3: Oh gezin vallahi ne güzel :21:
İşe gelirken günlük güneşlikti burda hava iş yerine adımı attım kara bulutlar kapladı her yeri :KK31:
Çok güzel yağmur yağıyor şimdi de :KK31:

ne oldu canım, ne sıkıntıların var ki? bende daha bir gelişme yok. aramadılar bile:KK19:

Sıkılma kuzum hamile halinle umarım halledersiniz :KK31:
Psikolojik canım benim sıkıntım 3 ay önce atak gibi birşey yaşadım şimdi de ya tekrar olursa diye kendi kendimi yiyorum :26:
Psikologa gitmeye başladım bakalım bunu da atlatıcam inşallah :KK31:

Neyse dertleri bi kenara bırakalım 2 gün çok bakamadım buralara ekşın üstüne ekşın olmuş ya :KK52:

Günaydın. Bir ben kalmışım pro olmayan eylulum de pro olmuş :KK19::KK19: Yalnız kaldım :KK36:

Sıkılma kuzum hamile halinle umarım halledersiniz :KK31:
Psikolojik canım benim sıkıntım 3 ay önce atak gibi birşey yaşadım şimdi de ya tekrar olursa diye kendi kendimi yiyorum :26:
Psikologa gitmeye başladım bakalım bunu da atlatıcam inşallah :KK31:

Neyse dertleri bi kenara bırakalım 2 gün çok bakamadım buralara ekşın üstüne ekşın olmuş ya :KK52:

ihmal etme sakın psikoloğa git:26::26:
ooo neler kaçırdın neler:KK62::KK62:

X