can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

keşke sıyah yapmasaydın yaa,koyu kahve veya koyu kestanede,sıyah olarak gorunun renkler..
akıtması daha kolay olurdu sıkılınca..

neyse sen bızım evımı dıkızlıyon bakiim..
evın heryerı babasının donu:KK1:
Allahtan benım çekmece yatağın dıger tarafında,oraya kadar gıtmeye usenıyo..
ev varya darmadağın..mutfakta adım atmaya yer yok..butun dolapları boşalttı..delırıyorum
ne kadar toplasan,pesıne dağıtan bırı var..
unıteyı bantladım zaten ama sureklı kullanılanları bantlıyamıyorumda oooffff..
yetısemıyorum hıcbıseye
Camera taktım heberin yokkk :KK1:
Yapar valla yürümeye başlayınca böyleler bunlar..
Abimin küçük oğlan 10 aylık, aboww ewi talan ediyor..
Erken yürücek sanırımm :KK30:

keşke sıyah yapmasaydın yaa,koyu kahve veya koyu kestanede,sıyah olarak gorunun renkler..

ev varya darmadağın..mutfakta adım atmaya yer yok..butun dolapları boşalttı..delırıyorum
yetısemıyorum hıcbıseye

o modelden bende de var:KK1:

yetısemıyorum hıcbıseye

Küçükken ben de böyleymişim ya kızamazmış da annem o bir çekmeceyi toplarken ben diğerini boşaltıp saçıyormuşum etrafa :KK52:
Allah kolaylık versin daha bana benziyorsa çekeceğiniz var :KK9:

işler kötüydü patron geldi toplantı yaptı p.tesi çift maaş vereceğim tazminatlarınızıda vereceğim şubat sonu iş aramaya başlayın %90 kapatacağım dedi ay çok üzüldüm ama ya
iş bulmak kolay değil kayınpeder ve kaynananın taktığı borçlar var offff offff:KK14:

Siz de mi :KK50:
Biz de eşimin dayısının borcunu ödüyoruz off :KK47:

işler kötüydü patron geldi toplantı yaptı p.tesi çift maaş vereceğim tazminatlarınızıda vereceğim şubat sonu iş aramaya başlayın %90 kapatacağım dedi ay çok üzüldüm ama ya
iş bulmak kolay değil kayınpeder ve kaynananın taktığı borçlar var offff offff:KK14:

Kelebekcan ne desem bilemedim. Allah hayırlısını versin. Bazen böyle şer görünen ama sonradan hayrını gördüğümüz olaylar olabiliyor. Rızkı veren Allah, canını fazla sıkmamaya çalış.

onların borcunu neden siz ödüyorsunuz?:26:

düğünde takılacak altınlar için kredi çekmişlerdi 3 bilezik bir set taktılar onun borcu bize kaldı taksitle eşya almışlardı onun borcuda kaldı ki düğünden sonra(vicdanımın içine edeyim) 43 tane çeyrek 5 bin tl nakit para verdik aynı zamanda salon borcunu felanda ödedik kaynın askerden gelsin işe girsin yardımcı olacağız dediler ama yardım felan yok hatta eşime ara sor ödemeyi nezamn yapmamız lazım dedim numaradan belki ödemeyin derler die ama kayınvalidem mart ayında dedi iyice delirdim inşallah elektrik kesilir ev sahibi kapılara gelirde el birliği ile rezil olurlar

Kelebekcan ne desem bilemedim. Allah hayırlısını versin. Bazen böyle şer görünen ama sonradan hayrını gördüğümüz olaylar olabiliyor. Rızkı veren Allah, canını fazla sıkmamaya çalış.

sağol canım benim çok ani oldu zaten değiştirmeyi düşünüyordum ama bu en az 5 6 ay bi baktın yıllarca sürerdi bide şu son dönemde çıkan borçlar canımı çok sıkmıştı o yüzdede kafama taka taka saç kıran oldum şimdi birde bunu takarsam hepten kel kalacağım

X