can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Tabi kuzum
Buarada Jag'ın topiğindeydim şimdi gördüm yazdığını canım

bu akşam gayet normal muhabbet ediyoduk eşimle
konu geçti geçti
ben dedim ki hesap ödemekten rahatsız mısın
yoo değilim sadece bir şeye üzülüyorum dedi
nedir o dedim
sen geçen yıl bana bira ısmarlama sözü vermiştin ama buluştuğumuzda param kalmadı arkadaşlarla içtik demiştin arkadaşlarını bana tercih ettin dedi :44:

ben şoktan bir şey diyemedim

özür dilerim hatırlamıyorum ama öğrenciydim parayı yönetmeyi iyi beceremiyordum dedim

1 yıl sonra çok kırıldım bunun üstüne uzattı uzattı ben de çocuk gibi davranmayalım lütfen dedim

geç kaldın aşağıladın dedi

e özür diledim ilkin diyorum tınmıyo

gerçekten üzgünüm anlamadım ya

Kuzum senin eşinde de maşallah ne hafıza var :26: Evli olmadığınız zamanları konuşmak canınızı sıkmaktan başka bi işe yaramaz ki..
Üstünden sene geçmiş en önemlisi karı koca olmuşsunuz bu konuyu neden açıyor ki.

Buarada hesap ödeme mevzusu nasıl açıldı şuan için mi sordun eşine?

evet hep o öder bana fırsat bırakmaz koşa koşa gider öder

ben de durumları biliyorum belki ben ödesem moral olur diye düşündüm

ona bakarsak ben de böyle şeyler hatırlarım ne bileyim arkadaşlarınla mangala gittin şunu yaptın bunu yaptın ama ben bunları unutuyorum yani istesem hatırlarım ama lafını yapmıyorum doğru olan bu bence..

gerçekten kendinden soğutmaya mı çalışıyor nedir anlamadım. kırıldım

Soğutmaya çalıştığını düşünmüyorum canım ama geçmişi konuşmak ilişkinizi yıpratmaktan başka işe yaramaz ki..
Yani geçmiş gitmiş düzeltme imkanıda yok o yüzden bence bu konuda ortak bi karar alıp geçmişi açmamalısınız.
Mesela biz evliliğimizde hiç geçmişte takılı kalmamıştık. Eski eşim bi kaç kere yaptı verdim cvabını alıştı sonradan geçmişi konuşmamaya.

Geçmişi unutun geleceğinizle mutlu olmaya bakın kuzum

Ayy neleri hatırlamış, kafaya takmış
Sen zaten cevabını vermişsin canım, naz yapıyor bence biraz da
Sen de bugün çıkar dışarı ısmarla bi tane nolcak

Canımcım Ribe katılıyorum geçmişi konuşmaya devam ederseniz işin içinden çıkamazsınız
Soğutmaya falan da çalışmıyordur bence, hemen en kötü ihtimali düşünme sen de
Senin onun yaptıklarının lafını yapmaman da hoş bişey bence, çoğu erkek böyle kadınları beğenir. Sen onu uyar her geçmişi açtığında. Konuşmayalım bunları de

çok teşekkür ederim canım. hayırlısı olsun ama benim gönlümden de kız geçiyor ekime denk gelicek inşallah
senin az kalmış

beni de götürsene kızz

hayırlısı olsun canım hakkında evet benim az kaldı hazırlıklar başladıı ağrılarla sızılarla geçiyo gunum artıkk

Sabah serifleriniz aydin olsun bugün kendinizi nasil hissediyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…