can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Superisi sıkma canını tatlım mevzu dini dua vs olunca insanlar herşeye daha bi hassas sinirli yaklaşıyor galiba ama senin yazdığın şeye verilecek cevaplar kesinlikle onların yazdığı değildi beddua etmek dalga geçmek nedir canım kibledim bende merak etme sen.

beddua etti:KK5:bide kötü niyetli değildim ki:KK53:valla doğruya doğru cevap verdim:26:arayarak buluyorum ben:26::KK43:

ben de şeytan aldı götürdü derim bazen :KK60:

bana bişey dememiş ama sirserrriiiii demişler :KK70: kihih

etsin ben hiç takmam öyle şeylere birinin demesiyle kötü bir şey mi gelecek başına ohoo o zaman ben şimdiye yamılmıştım :KK53:

Superisi sıkma canını tatlım mevzu dini dua vs olunca insanlar herşeye daha bi hassas sinirli yaklaşıyor galiba ama senin yazdığın şeye verilecek cevaplar kesinlikle onların yazdığı değildi beddua etmek dalga geçmek nedir canım kibledim bende merak etme sen.
Ben hızımı alamayıp 2 defa konu sahibini 2 defa da arkadaşlarını kibledim:KK17:sokak serseriymiş:KK5:

O nasıl bir tabir be köşebaşı serserisi :KK9::KK9: Takmaya değmez. :KK14: Ne kadınlar var ya
:KK53:bide ergenlik çağındakilerin buraya gelmesi neymiş burası parkmıymış:KK53:

etsin ben hiç takmam öyle şeylere birinin demesiyle kötü bir şey mi gelecek başına ohoo o zaman ben şimdiye yamılmıştım :KK53:
diyokii parka git:KK53:kiblicem dedim annene babana şikayet et diyo:KK53:
Hiç önemli değil benim minik kuşum.:KK54:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK19::KK19::KK19::KK19:

cidden anlamadım ya
oysa anlardım ben kaçmazdı benden
sende soru var gardaş :63: :63:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Bende anlatırdım ama ay ne biliyim kahvesizlikten herhalde :KK1: En iyisi bi kahve içiyim ben :KK1:

O değilde konu sahibi arkadaşıyla birlikte konuyu terketti ya :KK60: :KK60: :KK60:
Benimle misin iskoçyalı edalarıyla kolkola çıktılar konudan :KK60: :KK60:

Son düzenleme:
X