can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

O neymiş bilmiyorum ben onu :KK52::KK52:

Aman bilmiyim :KK53::KK53::KK53:

Aha da bu :KK60: $37-Pet-Rescue-Saga-Level-Strategy-Pic3.jpg Lanetledim seni :KK60:

biz annemle yaşıyoruz sadece ikimiz
babam vefat etti ve kardeşim yok
annemde şimdi iş buldu
sabah 8 akşam 4 5 öyle
ama ben evde yalnız kalmaktan ne bilim korkuyorum
korkuyorum derken sıkılmaktan
kursa yazılım ama daha başlamaz o da derslerim felan var da ne bilim işte yine morelim bozuldu evde yalnzılığa hiç alışık değilim:KK14::KK14:

hoşbuldum canımm:KK16:
cumartesi tam gün mesai mi olurmuş?:KK47:

Sorma vallahi canım ya hani iş olsa tamam boş boş oturuyorum.
Bide sabah 8 akşam 6 :KK31:
Çok bunaldığım bi zamanda bulduğum bi işti kafa dağıtırım dedim ama iyici manyak oldum burda :KK53:

biz annemle yaşıyoruz sadece ikimiz
babam vefat etti ve kardeşim yok
annemde şimdi iş buldu
sabah 8 akşam 4 5 öyle
ama ben evde yalnız kalmaktan ne bilim korkuyorum
korkuyorum derken sıkılmaktan
kursa yazılım ama daha başlamaz o da derslerim felan var da ne bilim işte yine morelim bozuldu evde yalnzılığa hiç alışık değilim:KK14::KK14:

sen kendine niye sıkıntı arıyorsun ki? yalnızlık güzel şey. valla bak.. kafa dinle, kitap oku, çık gez dolaş..

sen kendine niye sıkıntı arıyorsun ki? yalnızlık güzel şey. valla bak.. kafa dinle, kitap oku, çık gez dolaş..

aman ne bilim kuzum işte öyle olmuyo yaa şu kursum başlasın bi an önce :KK14::KK14::KK14::KK14:

İyiyim sizi bekliyordum nerdesiniz kaç saattir sıkıldım burda :KK31:
Sen napıyosun :KK19:

bende sıkıntıdan patlıyorum öyle balon gibi valla:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
sen çalışıyormudun canmmm:26:

Sorma vallahi canım ya hani iş olsa tamam boş boş oturuyorum.
Bide sabah 8 akşam 6 :KK31:
Çok bunaldığım bi zamanda bulduğum bi işti kafa dağıtırım dedim ama iyici manyak oldum burda :KK53:

iş yoksa niye çağırıyorlar ki.. adamlar kendilerine eleman değil köle arıyorlar. hiç demedin mi iş yoksa ben niye geliyorum diye?

X