can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

erkekler evlenince niye böyle oluyo ya :KK50:

ne bileyim sanki daha rahat daha ilgisiz gibi :KK50:

ben onla ayrılmak için gittiğimde çok farklı birini bulmuştum ben evet diyene kadar 1 ay rüya gibiydi ya bi süre daha öyle oldu şimdi niye rüya gibi değil :KK50:

ona sorsan çok ilgili çok heyecanlı ama ben salak mıyım anlamıcam nasıl üstüme titriyordu :KK50:

gidip de ağlıyım bari belki birileri sesimi duyar :KK50:

öyle annem tozpembe değil derdi de dinlemezdim hiç :26:

Kız noldu sana, ne etti sana enişte :KK53:
O rüyayı ben hiç yaşayamadım kuzum boşver. Bizim hiç cicim ayımız bile olmadı biz direk başka bir aydan girdik evliliğe :KK53:
Daha yeni yeni düzeliyor her şey :KK17:

Son düzenleme:
çok sıkıntılı hem deee cnm çözmeden dee evlilik olmazzz zaten sabrediorum suan ama ne olcak bilmiorm :KK50:

bu arada face var mı ribbim sende merak ediorum seni :KK12::KK12:

Aynen kuzum bu sorunu çözemezseniz evlensen de sıkıntı yaşarsınız malesef :KK50:
Face'imi kapattım kuzum eski eşimin bütün sülalesini silmektense kapatmak daha mantıklı geldi.
Açıcam tekrardan ama şimdilik Twitter ve İnstagram var sende de varsa takipleşelim :KK19:

Aynen kuzum bu sorunu çözemezseniz evlensen de sıkıntı yaşarsınız malesef :KK50:
Face'imi kapattım kuzum eski eşimin bütün sülalesini silmektense kapatmak daha mantıklı geldi.
Açıcam tekrardan ama şimdilik Twitter ve İnstagram var sende de varsa takipleşelim :KK19:

malesef cnm yaa bende de twitter yok instagram yok :KK31:

ama su twittera hep özenmişimdir bende twitter açayım bari :KK1::KK1:

napalım face açınca haberleşiriiz o zaman kuzum :KK16::KK16:

ay cnm kahve istedi totomu kaldırıp yapayım bari :KK1::KK1:

malesef cnm yaa bende de twitter yok instagram yok :KK31:

ama su twittera hep özenmişimdir bende twitter açayım bari :KK1::KK1:

napalım face açınca haberleşiriiz o zaman kuzum :KK16::KK16:

ay cnm kahve istedi totomu kaldırıp yapayım bari :KK1::KK1:

Aç tabi kuzum ya ben twitter'ı daha çok sevdiğim için face'in yokluğunu hiç hissetmedim :KK1:
Akşam vaktim olursa albüm yaparım burda
Ama ben seni nası görücem :26:

Fotolarıma bakmadın mı, benim saçlarım siyah, ten rengim buğdaya yakın :KK17:

Kuzum maşallah bayıldım bütün fotoğraflarına :nazar::nazar: Rabbim nazarlardan saklasın :KK16:
Sen saçlarını sarıya mı boyatmaya cesaret edemiyosun yoksa farklı bi renk mi ?
skype varsa web cam açarız :KK60:

Skype şu msn'in yeni versiyonu deme hiç kullanmadım kuzum ya bi türlü ortak bi platformda buluşamadık yalnız :KK1::KK1:

Kuzum maşallah bayıldım bütün fotoğraflarına :nazar::nazar: Rabbim nazarlardan saklasın :KK16:

Teşekkür ederim canım :KK17:
Bana sarı yakışmaz ki :KK53: Hani biraz açsam mi diyorum karamel olur kahve olur. :KK31:

Skype şu msn'in yeni versiyonu deme hiç kullanmadım kuzum ya bi türlü ortak bi platformda buluşamadık yalnız :KK1::KK1:

ay sorma yaaa bende twitter açarım napalım artık :KK16:

Teşekkür ederim canım :KK17:
Bana sarı yakışmaz ki :KK53: Hani biraz açsam mi diyorum karamel olur kahve olur. :KK31:

Hıh bende onu dicektim kuzum bende boyatmak istiyorum diyince sarı mı değil mi emin olmak için sordum :)
Bak bu tonlarda boyatıp aralarınada ışıltı attırabilirsin bence sana çok yakışır :KK16:

$headmasters9i9vf4x75h3.jpg

X