can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Saçlarım uzayınca biraz bu modelin uzunundan kestirmeyi düşünüyorum Sırf öndeki perçem modeli için koydum istediğim tam da böyle. 4 sene önce böyleydi şimdi bozuldu

Eki Görüntüle 967668

Evet bakalım arkamdan saydıran var mı diye geldim

Kambersiz düğün mü olur
İnternet kopup duruyorr nico her an gümbürtüye gidebilirimm

Ay şu Serenay Sarıkayaya niye şarkı söyletirler, karga gibi sesi var
Medcezir seyredenler anladı beni
Yaniii benn
isyan şarkısı bombaydıııı meselaa
danışalım, kafanıza göre iş yaptınız demesinler

İnşallah Allah hayırlısını versin
amin

Saçlarım uzayınca biraz bu modelin uzunundan kestirmeyi düşünüyorum Sırf öndeki perçem modeli için koydum istediğim tam da böyle. 4 sene önce böyleydi şimdi bozuldu

Eki Görüntüle 967668
Güzel model saci gür olana yakisir :)
mayıs da askere gitcek gelsin hemen geldiği ay

Allah herkese nasip etsin hayırlı olsun
Hihi üc senenin yaninda askerlik göz acip kapayincaya kadar gelir gecer
İnternet kopup duruyorr nico her an gümbürtüye gidebilirimm

Yaniii benn
isyan şarkısı bombaydıııı meselaa

Bugün sanirim cogu kiside internet sorunu var ya benimde arada bi kopup duruyor nedense

dön dön cidden çok hoş benim saçlarım belimde bende mi böyle perçem yaptırsam ki:44:

Ama küt kestirdikten sonra model falan hak getire :18::18: Uzamadı namussuz Dönücem canım buna en azından bu perçeme dönerim. Sende boyundan aldırma sadece perçemi böyle yaptır canım o zaman

Ama küt kestirdikten sonra model falan hak getire :18::18: Uzamadı namussuz Dönücem canım buna en azından bu perçeme dönerim. Sende boyundan aldırma sadece perçemi böyle yaptır canım o zaman

Benimde sacim uzayip birazda olsa cogalsa bende böyle güzel modeller kestirsemm ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…