can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Ay bilmiyorumki iste ne nasil olur :KK66:) eskisi gibi olmaz diye korkuyorum galibaa :KK17: ayy Allah korusunnn mikmik onemli yanii:KK53::KK53:

valla yalan söylemicem benim için de çok önemli ama zannediyorum bir sıkıntı olsa bile estetik olabilirsin :26:

ben çok korkardım ama sezaryen istemezdim yani her şeyi tam anlamıyla yaşamak isterdim acısıyla tatlısıyla

İdeal yaş arası bence :KK9::KK9:

Oyy inşallah kızın olur süsler püslersin :KK49::KK16:

Sen ne istiyosun sağlıklı olsun tabi ki ilk başta :KK16::KK16:

Evet ya bnmde gözüm takılıyo koltuk altında karartı var gibi :KK60::KK60:

Aynen ya kızın her yeri bembeyaz o karartı çok göze batıyo :KK60: :KK60:
Nerden buluyo bunları anlamadım ki :KK53:

24-25 en ideal yaş aslında annelik için :26:

ben hala çatlak mevzusundayım her gün yağlasak kremlesek falan kurtarmaz mı hatta saat başı da yaparım yeter ki çatlamasın

estetği yok mu ya :KK60:

valla ben hiç bir şey sürmedim hiçm de çatlamadım arkadaşım ne kremler sürdü ama çatladı sanırım biraz bünye meselesi çatlıyacağı varsa çatlıyor

Merhaba Arkadaşlar,

Gece uyurken bir anda vücudun titremesi ile ilgili nasıl bir önlem alabilirim, bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Uykumda bir anda titreyerek uyanıyorum. Eşim beni de korkutuyorsun bir döktora görün dedi. Sizin bildiğiniz bir doktor var mı?

Bende bi problem cikmazsa normal istiyorum ben sana aktaririm gelismeleri dogurunca:KK1::KK1:

ay evet çok memnun olurum ya çekinmeyen biri bana da anlatsın da ona göre tedbirimi alayım ben :KK70:

benim totomda çatlaklar var :26:

herif bişey demedi bugüne kadar hiç ama :26:

Niye yalan söylüyosun ölmemişsin yaşıyosun işte :KK53::KK53:
Ya o karadeniz şarkılarında ne sözler var hatta cimilli ibo dinle bak :KK52::KK52:

mecaz anlamda :KK52:

biliyorum bende karadenızlıyım çok saçma sözler oluyo ama komıkte çok :KK60::KK60:

oo gidelim vallahi bana uyar :KK52::KK52: Nerde festival orda ben :KK1:
Geçenlerde karadeniz hamsi festivali vardı oraya bile gittim :KK53::KK53:

baharda oluyor herhalde kız :KK53:

aneğğ duyduydum onu nerde yapıldı sahi

geçen sene de konyalılarınki vardı :KK60:

bi izmirli festivali yok anasını satayım koskoca izmirde :KK9:

24-25 en ideal yaş aslında annelik için :26:

ben hala çatlak mevzusundayım her gün yağlasak kremlesek falan kurtarmaz mı hatta saat başı da yaparım yeter ki çatlamasın

estetği yok mu ya :KK60:
Yaa kimisi hic bisey surmuyo catlamiyo kimisi bi suru tedbir aliyo yine catliyo. Bunyeyle alakali kanimca :KK66:
korkulacak bişey yok ki benim ki normal doğum du birde...

Ayy insallah normale doneriz hemencik:KK23:
Oyle amaaa:KK37:
hahahah :KK60::KK60:

Göze batıyo değiş jusssttt :KK60::KK60:

Justt herkesin icindeki öpüsgen isyan ediyoo, geri getir öpüsük kizi:21::21:

X