can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

gelir dimi kuzum ya ben başta bu kadar takmıyordum ama ikinci döneme giriyoruz düğün günü yaklaşıyor falan ondan böyle takkıyorum panikliyorum herhalde :18:

Paniklemen normal. Ama boşver gelmezse de sen keyfine bak, gelirse de :KK16:
Ben geleceğini düşünüyorum ama huzursuzluk çıkarmaz inşallah :KK17: Belki seni öyle görünce beyazlar içinde o da yumuşar :KK17:

Paniklemen normal. Ama boşver gelmezse de sen keyfine bak, gelirse de :KK16:
Ben geleceğini düşünüyorum ama huzursuzluk çıkarmaz inşallah :KK17: Belki seni öyle görünce beyazlar içinde o da yumuşar :KK17:

Beni beyazlar içinde görünce yumuşar da eşimi siyahlar içinde görünce silah çeker gibi bir his var içimde silahı dayok ama o döner bıçağı falan bulur bişey :KK60:

ben ne iyisi tek başıma düğün yapayım :KK60:

Son düzenleme:
neden öyle birşey yaptı peki sofrada sana:26:
Sinirlenndirdim çünkü, babası zeytin almış bize. Ben de küçük zeytin sevmiyorum İlla iri Gemlik zeytini olcak. Ben o zeytinleri yemem dedim kızış o kızş patladı gitti :KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

biz her kavgadan sonra öyle barışıyoruz:KK53:

ama ben de yapıyorum bazen öyle kızınca ay acıyor falan bir kere ağladım bile :KK60:
Ben dün isteyerek yaptım da sonra yapmaz olaydım dedim, kavgadan sonra.
Ben ağlamıyorum ya o vajili olduğum zamanlar çok ağlardım psikolojisi bozuluyor benimkinin :KK53:
[/B][/FONT]

hoşgeldin canım eş evde olunca sıkıcı mı olur ya

Sıkıldım valla canım :KK31: Dışarda hava çok güzel benimki uyuyor çünkü :KK1:

Sinirlenndirdim çünkü, babası zeytin almış bize. Ben de küçük zeytin sevmiyorum İlla iri Gemlik zeytini olcak. Ben o zeytinleri yemem dedim kızış o kızş patladı gitti :KK53:

Ben dün isteyerek yaptım da sonra yapmaz olaydım dedim, kavgadan sonra.
Ben ağlamıyorum ya o vajili olduğum zamanlar çok ağlardım psikolojisi bozuluyor benimkinin :KK53:

Sıkıldım valla canım :KK31: Dışarda hava çok güzel benimki uyuyor çünkü :KK1:

ben çok tırmalamış yolmuştum :KK53:

:KK9::KK9::KK9:

ne kavgası çıktı ki ya

X