can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

aynennn valla ben ordaki yorum yapan kızlara çok üzüldüm yaa şunun gibi insandan küfür yediler:KK19::KK19::KK19::KK19:
şunun için kelimelere bile yazık boşverelimmmEn Büyük KKEn Büyük KK

iyikü küfürleri görmemişin evde gör senn:KK1::KK1::KK1:

puahahahhhhhh:KK52::KK52::KK52: koptummmm Namıssız lafına ayy:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Aynen ben bide eski eşinin evli olduğunu anlamamışım insan gibi yorum yaptım üstüne teşekkür maiyetinde küfür yedik..
Neyse Allah ıslah etsin böylelerini :KK19:

selam kızlar:KK3::KK3: selam lawinn:KK3::KK3: nasılsınız hayırlı cumalar :KK16::KK16:

aynen canm.. iş uygulamada işte çalışan biri için zor olur bilirim ben evde olduğm için genelde hiç aksatmadan yapıyorum bunları ama saçlarımı bir görsen.. o sönmüş o dökülen o böyle tavuk tüyü gibi saçlar gitti yepyepni gür parıl parıl parlayan saçlarım oldu
benim saçlarım kıvırcıkdır dalgaları bile o kadar güzel gözüküyor ki artık
eğer hiç vaktin yoksa haftada bir kez 20 dak beklet o bile yeter ama zaman alır canm bu spreyden de çok memnunum saçlarını yumuşacık yapıyor tarayacağm diye zorlamıyorsun hiç:KK16:

sevgi meleği sen o sevgi meleğimisin :44::44::44:
hangi spreyden badem ve çörek yağımı:44: benimkilerde çok kötüde:44:
zeytinyagı sürdüm sonrada bıraktım:KK50:

bak sana neler aldım yapmıcan demii
7fb3746e5693.gif
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayy bilmem ki yapmam heralde :KK16::KK16::KK16:

selam kızlar:KK3::KK3: selam lawinn:KK3::KK3: nasılsınız hayırlı cumalar :KK16::KK16:

hangi sevgi meleğimiyim canmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
yukkkkk:26::26::26::26:

Aynen ben bide eski eşinin evli olduğunu anlamamışım insan gibi yorum yaptım üstüne teşekkür maiyetinde küfür yedik..
Neyse Allah ıslah etsin böylelerini :KK19:

boşver canm sen onun seviyesine inmedin hiç değilse böyle insanlara allah yarattı demicen.. neyse:KK14::KK14::KK14:. öyle yaparak inşallah cezasını bulur sıkma canını daha fazla o konuda birazdan kaldırılır zatennnn:21::21::21::21:

yazık.. yavrucaklar
insan keşke ailesini seçebilse ama olmuyor işte büyünce kim bilir nasıl hayatları olacak..

Aynen öyle :KK31: Haklarında hayırlısı olur umarım.

Merhaba hoşgeldin :KK3:
eee kızlar hatunun iltifatlarını bünyeniz eritebildi mi?:KK66::KK66:

Ben soda içtim ama pek işe yaramadı hala midem bulanıyor :KK53:

kpss topiğinden. konularına baktım sanırım o deilsin:KK31::KK31:
rica etsem saçlarına ne yaptığını söylermisin. badem ve çörek yağımı sürelim:26:

yok cnm değilim sanırım karıştırdın sen beni.
bn saçlarıma saf zeytinyağı ve badem yağı kullandım haftada iki kez:KK12::KK12:

X