can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

al bende o kadar canm
şunun için değmez ceza almaya.. ama şok geçirdim:KK14::KK14::KK14::KK14:

hahahaahahhhhhh:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:hala şoktayımm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Ben geldim huuuu
84.gif

bak bu sarı bebişlerini çalcam sonunda eylül :KK31: hoşgedin :))

Aynen yorumlar baya ağır geldi dayanamadı gözü döndü zaar :KK14:

İnşallah canım o da nerde ne konuşacağını anlar belki. Çok edepsiz ya okurken hızlı geçtim küfürlerini ben utandım.
herhalde ama beni en çok şaşırtan eşi bunu aldatmış sonra bu eşiyle birlkte olup şimdiki eşini aldatmş :120::120::120::120::120:
Bayan olmadığını düşünmek istiyorum. Okurken utandım.

kadını ettiği küfürler :120::120::100::100::100::100:
malesf bayan sanırım

yapcak bişey:KK50: yok ne yazıkki var böleleri.. ben bdv ye taklıyorum ara sıraa.. gerçekten fikir sahibi olmak isteyenelre sorusu olanlara yardımcı olmaya ayrıca üzüldüğüm bi dert varsa o kişiye destek olmaya çalışıyorum ama maalesef bdv bazen arsız ziyaretçileri konuk ediyor.. :KK19: neyse deyip geçmek lazım .. eminim protokol cezasını vercektir .. :KK51:

aynen öyle kuzum... bana da yaramıyo bdv pek genel de böyle konular oluyo insan cidden
kendinin tutamıyo hakim olamayıo
bak sene o kadar insana hakaret küfür etmiş
sonrada çekmiş gitmiiş
böyle insanlar herşeyi hak ediyor herşey müstehak onlaraEn Büyük KKEn Büyük KK
enisi öyle konulara hiç bakmamak

Kesinlikle. Kadının totosuna taktığı yok yorumları. Kimse atarlanmasın boşu boşuna ban yemeyin :KK19:

aynen şimdi gülüyordur bile belki zatn çıkmış gitmiş:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ben geldim huuuu
84.gif

hoşgeldin gel gel neler kaçırdınn:KK1::KK1::KK1:

hatun olayın etkisinden çıkamamış yazdım:KK53::KK53::KK53: iyi yazmış mıyım?:KK24::KK24:

bence yazmışın ama iyi ki de silmişsin yoksa ban ban çiki çiki ban ban olurdu :KK70:

ben kocanın şeyi kadar olamayız çünkü biz büyüteçsiz de görülürüz yazcaktım ama fena olcaktı :KK14:

ay nasıl küfür etmiş öyle birda bayan olacak
ben onu okurken bayanlığımdan utandım:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Aynen öyle canım bende utandım okurken :26:
Küfürü sevmem de kullanmam da ama hadi sinirlendim ettim ne kadar öfkeli de olsam o üslupta küfür edemem.
Bayan erkek kimseye yakışmayacak derece de seviyesiz sözler :KK19:

aynen öyle kuzum... bana da yaramıyo bdv pek genel de böyle konular oluyo insan cidden
kendinin tutamıyo hakim olamayıo
bak sene o kadar insana hakaret küfür etmiş
sonrada çekmiş gitmiiş
böyle insanlar herşeyi hak ediyor herşey müstehak onlaraEn Büyük KKEn Büyük KK
enisi öyle konulara hiç bakmamak

aynen şimdi gülüyordur bile belki zatn çıkmış gitmiş:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

hoşgeldin gel gel neler kaçırdınn:KK1::KK1::KK1:

ay konuyu okudum biraz baktım ilişki milişki diyo kapadım sayfayı :18::18: evde okuyacamm :KK1::KK1::KK1:

bence yazmışın ama iyi ki de silmişsin yoksa ban ban çiki çiki ban ban olurdu :KK70:

ben kocanın şeyi kadar olamayız çünkü biz büyüteçsiz de görülürüz yazcaktım ama fena olcaktı :KK14:

at o elindeki yere:KK52::KK52: biz de allahtan yazmamışız ha:KK53: tabii bu yazmak olmuyorsa eğer:44:

X