Çamaşır makinası derdim

Canım yorgan yıkarken yorgan programına atmıyorum ben. Sentetık programında 60derecede yıkıyorum.
Beyazlar ıcınde yıne sentetık 60derece on yıkamalı yıkıyorum ve kaymak gıbı cıkıyor camasırlar.

Kurutucunuz ne marka?.Memnun musunuz?Kaça aldınız?.Bende üç çocuğun camasirina yetişemiyorum.Kurutucu alicam valla napiyim
Kurutucuyu icat eden kişinin yedi sülalesine kadar dua ediyorum. Anormal çamaşır çıkıyor bende. Kurutucu benim için bulaşık makinesinden çok çok önemli o kadar diyeyim. Tam bir kurtarıcı. Benimki Beko marka. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Leke üzerine sıcak su basilirsa o leke daha çok işler derler. Bulaşık deterjani ya da kosla surerek legende makineye atmadan bekletin yarim saat falan yada citileyin sonra makineye atın bence ben öyle çıkarıyorum.
Çocuk olmadan aynne dediğiniz gibi yapıyordum o zaman lekeler azalıyordu şimdi çocuk var biraz zor oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…