Çam sakura Perçin Caşkan Meme büyütme

secretmom

👸🏼
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
131
36
Herkese merhaba özellerdeki fiyat artışından dolayı devlet hastanesinden randevu aldım bu süre için çok araştırma yaptım doktor tavsiyesi fiyatlar vs detaylı bilgilendirme çok bulamadım ben devlet hastanesinde yaşadığım süreci burada anlatacağım perçin hanım doçent doktormuş o yüzden kendisine aldım ilk görüşmeye gittim meme büyütme estetiğine uygun olduğumu söylediler mamografi istendi Telefon numaramı aldılar beni arayacaklarmış motive marka protez kullanılacakmış toplamda her şey dahil 60.000 TL’ye mal olur dendi .

Hastaneden eve geldim birkaç saat sonra aradılar ertesi gün için çağırdılar ekg kan tahlili akciğer filmi çekildi. Dr ile tekrar görüştüm hastane 25-30 alıyor implant fiyatı da o fiyatlarda dedi. Motiva ergonomix kullanıyolarmış. Dr instagram kullanmıyomuş ama türkiyenin iyi cerrahlarındanmış . Sen ne zaman istersen ameliyatını yaparız dediler. 5 gün sonra anestezi için gün almaya gidicem

Anestizi günü aldıktan sonra haberdar et süreç hakkında aşırı meraklandımm

Anestizi günü aldıktan sonra haberdar et süreç hakkında aşırı meraklandımm
Anesteziden olumlu geçtim tüm testleri yapıldı sadece mamografi kaldı pazartesi günü yani üç gün sonra mamografi çekildikten sonra ameliyat süreci hakkında konuşacağız 8 Kasım gibi ameliyat olmak istiyorum hem okul ara tatili. Doktor implantların en iyisi olan motive ergonomikx kullanacakmış bir haftada tüm testler tamamlandı. Çam Sakura’nın plastik cerrahi Instagram sayfasını takip ediyorum Perçin hoca oldukça güler yüzlü ve asistanlara öğrencilere eğitim veren yurt dışında çeşitli eğitimlere giden bir doktor.. eskiden korkardım ama şu an özeldeki doktorların yaptığı yanlış ameliyatları gördükçe korkum gitti mamografiden sonra tekrar bilgilendireceğim

Meme Ultrasonu çektirdim hemen doktorun odasına gittim perçin hanım hastanedeydi kendisiyle görüştüm bir hafta sonraya ameliyat edebileceğini söyledi ama çok yakın bir zaman olduğu için kasım aralık gibi istedim beni bekleme listesini aldılar ortalama 1-2 ay sonra olabileceğimi söylediler. beni arayacaklarmış süreç çok hızlı hızlı ilerledi şansıma mı bilmiyorum ama o kadar yakın zamanı olunca biraz korktum heyecanlandım açıkçası

Merhaba, sizin yazınızı gördüm ben de özeldeki fiyat artışı ve güvenebileceğim bir Dr bulamadığımdan devlete yöneldim nasıl olur bilemiyorum çok endişelerim var sonuçta göremiyoruz önceki hastaları, Perçim hocaya büyütme işlemi yaptıranlar varsa yazabilirse ben de çok memnun olurum. Tabi her operasyon da kendine hastır kimsede olmayan bende olabilir ya da herkese güzel olan bende olmayabilir dedim ve randevu aldım bugün görüşmeye gittim kendisi yoktu asistanıyla görüştüm ultrason istedi Çam Sakura en erken 3ocak için ultrason randevusu verdi, dışardan çektireceğim büyük ihtimalle

Sanırım benim şansıma ben bütün işlemlerimi bir hafta içerisinde bitirdim normalde ultrason için 2-3 aya gün verebilir dedi bana doktor beş gün sonraya gün alabildim bir hafta sonra da meme Ultrasonu çektirdim bugün de tesadüfen asistan doktorla görüşmeye gittim yine şansıma perçin Hanım‘ı gördüm kendisi beni görünce tüm testlerin olumlu çıkmış zaten sağlıklı bir genç kıza benziyorsun Ameliyat tarihini haftaya alabiliriz dedi ben ileri tarihe attım beklemeye aldılar başka bir hastadan daha duydum birkaç ay sonraya vermişler randevuları şaşırdım açıkçası neye göre işliyor sistem ama perçin Hanım’ı araştırdığım da hastalar memnun ameliyat izleri belli olmuyor perçin hanım alanında çok iyi kendisi Instagram kullanmadığı için insanlar ulaşamıyor çok. ama Instagram‘dan Çam Sakura plastik cerrahi diye araştırırsanız Yakından takip edebilirsiniz

Merhaba.
Sadece implant mi taktiracaksiniz? Dokunuz az mı

Gerçekten çok şanslıymışsınız tıkır tıkır ilerlemiş süreciniz ben bu ay içinde yaptırıp bitirmek istiyorum korkup vazgeçmeden :) umarım sizin için de her şey en uygun zamanda ve kolaylıkla olur

Teşekkür ederim sizin için hayırlısı olsun inşallah ben üç yıl önce bu sürece girip korktuğum için vazgeçmiştim ama bu sefer kesin kararlıyım korksam da yapacağım çünkü sonuçlar çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…