Çalışan Anneler İşe Başlayınca

En SansLısı benım herhaLde Aranızda benım kayınvalıdem var ben ona bırakıyorum ayrıca cocuguma hamıle kalırken evımı ıs yerımın bıtısıgıne tasıdım benım dogum ıznım bıtmedı henuz ama arkadasım ısten ayrıldı o yuzden 3 gundur baslamak zorunda kaldım bebegım acıkıncada kayınvalıdem balkondan seslenıo ben hemen ucuyorum :KK70: emzırıp tkrr ısıme donuyorum zaten sırf emzırebılmek ıcın evımı degıstım

benim de kayınvalidem bakacak inşallah. seadeniz gibi benim de evim işyerine çok yakın ben devlet memuruyum emzirme izinlerinde uçacağım eve. ama asıl isteğim ücretsiz izin alabilmek. eşimin işleri iyi olursa en azından 6. aya kadar kendim bakmak istiyorum. kısmet bakalım.

en şanslısı benim heralde işimi evimde yapıyorum böylece ne işimden ne bebeğimden ayrı kalıyorum:))) dahası kayınvalidemde geliyo yemeğimizi temizliğimizi yapıyo oh neala memleket!

benimde kayınvalidem bakcak evlerimiz yakın ama kayınvalidem biraz yaşlı nasıl bakcak hiç içime sinmio 6.aya kadar ücretsiz izn alcam ama ya sonrası eşimin teyzesi yakın belki ona baktırırz dioz ...daha doğmadan düşünüoduk napcaz diye hele bi doğsun diodu eşim bakalım ne olursa olsun ayrılmak zor işim evime yakın değil süt iznimi ancak akşam erken çıkarak kullanabilcem

X