Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Slm cafe sakinleriii

İyi geceler cafe sakinleri .

Yarin icin herkese mutlu yuzler diliyorum :)

Çok şükür bu cumayı da notasız atlattık aebenim tbrkler sizin ortalama da harikadarısı haftaya inş

Selam Café
Ailece griple savasiyoruz
Henuz dr a gitmedik cunku karabiberli cay,
Tursu suyu
Acili tavuk suyuna sehriye corbasi gibi cephaneligimiz var

Geçmiş olsun berilcim kuzum d vitaminini düzenli yapılıyorum 2 senedir grip ten eser yok çok şükür

Eki Görüntüle 1303148 Eki Görüntüle 1303149 canmm bak bakalim olmusmuu cok tessekkur ederm bi yandan okudum bi yandan yaptim ikimizn oldu bunlar yakin olsak inan gondermistim sanada :)

Maşallah tatlım ellerine sağlık allah kabul etsin süper görünüyor eksik tarif etmediğime sevindim

canım benim yemiş kadar oldum çok tşkler bizler yemesek daha iyi aslında

ohh Allah kabul etsın... gercekten bence asure maharet ıster kıvamıyla tadıyla burdan harıka gorunuyor

Meleğim yemiş kadar olduk değil mi

Topluca yazayım
Abenım banum ben henüz grıp degılım
Elif yuvada usutmus sanırım dünden berı kucakta
Hasanda ısten geldı kırgının dıyor
Ikızlerı hormonları ele gecırmıs durumda
Ay bugun kotuyum

Hasta olduğun belli berilim ortalıklarda yoksunn tüm aile perişan desene kuzum evde viks kaynat mikroplar kırılsın hiç olmazsa

evet canm sayende yaptm internettekiler cok zor gel.isti :)

Evet canm ama ben bir minik kase yedim ama tadi cok guzeldii :)) beril duymasiin

canmm bugn senn icin zir bir gun oldu desene..

evet canm sayende yaptm internettekiler cok zor gel.isti :)

Evet canm ama ben bir minik kase yedim ama tadi cok guzeldii :)) beril duymasiin

canmm bugn senn icin zir bir gun oldu desene..

Ellerine sağlık tatlım bol bol su iç yatana dek yeşilçay iç Beril belki kıyamaz da Meltem duyarsa yandınnn

Ellerine sağlık tatlım bol bol su iç yatana dek yeşilçay iç Beril belki kıyamaz da Meltem duyarsa yandınnn
Zaten morlm bozulmustu ondan yedm birazda zatrn 200 gram vermism dedm aslnda yarn ayran detoksuna baslycam belki vucudm sasrnca kendne gelir ve gidende yagdan gidiyormus bakalim dayanablirm insallah :)

Zaten morlm bozulmustu ondan yedm birazda zatrn 200 gram vermism dedm aslnda yarn ayran detoksuna baslycam belki vucudm sasrnca kendne gelir ve gidende yagdan gidiyormus bakalim dayanablirm insallah :)

evet ben de denedim yalnız 1 gün dayanabildim cnm 1 günde 500 gr gitti kahvesizlik yüzünden 2. gün yapmamıştım dediğin gibi kalıcı ve yağdan gidiyor bünyeden bünyeye fark gösteriyor sanırım 2 günde 1,5- 2 kilo verenler de oldu başarılar cnm

bi 5 gunlugu var bide 2 gunlugu ben 5 gunlugunu yapicam sanrm bakalim :))

yyyaaaaa kaptannııımmm hakıkaten yemıs kadar olduk

selam cafe dostlari
zorlu bir hafta sonu beni bekliyor. elifin burnu akmaya basladi en azindan kurulugundan daha iyi.esim bayagi kotu.kizlarin bagrisina kavgasina sinirleniyor bir ton laf ediyor.bir kavga etmemek icin sikiyom kendimi.evde viks kaynatiyorum banucum.her seyi yapiyorum ama bu pislik her kesi dolasmadan gitmez selinin dedigi gibi.gelemiyorum ama sizi özlüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…