C life macunu

Yumurtlama dönemimde pembe bir kanama geçirdim, bir hafta sonrası sağ kasık ve bel ağrısı, şuan 5+2 yim. Kesemizi gördük. Şuan göğüs hassasiyeti var ve halsizim onun dışında hiç belirtim yok
Yumurtlamadan 2-3 gun sonra kasik ve gogus agrisi basladi suan 12.gundeyiz ara ara giriyor regl gununu beklemedeyim. Darisi basima insallah 😇

Yaaa ne guzel benim de 2. Ayim kulaniyorum ilk ay kistimi kucultu bu ay nolucak bakalim dikat ettin mi canim yuruyuse suya falan yada exstra bisey yaptin mi
Şöyle, benim yaptığım en büyük destek , kendimi çok motive ettim. Hep dedim ki geçen ayın başında, ben bayramda hamile olacağım , bayramdan 2 gece önce test yapıp gördüm çizgiyi. Evet tabiki su içtim, çok içtim hatta. İşe başladım, sürekli hareket halindeydim zaten. Ama kesinlikle çok motiveydim, hep ben hamile kalıcam olucak dedim. Rabbim nasip etti çok şükür

Şöyle, benim yaptığım en büyük destek , kendimi çok motive ettim. Hep dedim ki geçen ayın başında, ben bayramda hamile olacağım , bayramdan 2 gece önce test yapıp gördüm çizgiyi. Evet tabiki su içtim, çok içtim hatta. İşe başladım, sürekli hareket halindeydim zaten. Ama kesinlikle çok motiveydim, hep ben hamile kalıcam olucak dedim. Rabbim nasip etti çok şükür
Adınıza gerçekten çok sevindim Rabbim sağlıklı dıhhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Bizleride dualarınızda eksik etmeyin..

Adınıza gerçekten çok sevindim Rabbim sağlıklı dıhhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Bizleride dualarınızda eksik etmeyin..
Allah razı olsun, müslümanın müslümana en büyük hediyesi duasıdır. Burası öyle güzel bir platform ki , farklı şehirlerden hiç tanımadığımız insanların desteğini görüp duasını alıyoruz çoğu zaman , Allah hepinizden razı olsun, isteyen herkese versin. Rabbim düşmanıma bile evlat hasreti yaşatmasın. Bu yolda gözlerini yollarda bırakmasın. Bu kapılara düşürmesin onlarsızda bırakmasın hepimize hayırlısını nasip eylesin

Ovulasyon testiyle mi takip ettin canim bende 12. Gundeydim yumurtlama belirtisi hisetmedim hala o yuzden devam ediyorum kac gun var adetine canim her hanhi bi sorunun var mi
Testle takip ettim 2 gun surdu yumurtlama.. Adete 5 gun var.. Bir sorun gormedim 😊 bol su ve yuruyus kuralni uyguladim 😊

Kızlar merhaba bende c life kullanıcısıyim adetim bugün ile birlikte 3 gün gecikti sabah test yaptım negatif c life gecikme yapmış olabilir mi acaba

Darisi bize insalah🤲

X