Gebeliğe Hazırlık C-life kullanıp hamile kalanlar :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah Teşekkür ederim cevap için

Normal klasık asılama yapıyorlarcanım bılmıyorum da iğne ile daha fazla yumurta oluyormus falan filan kafam karısık cidden ara verırsem de bır daha ugrasmam gıbıme gelıyor senın durumunda zor gerçekten,
Ya şimdi LaRisaCca iki defa aşılama olmuş 1tutmus diğeri tutmamış onun tutan aşılamasında doktor ekrandan bakmış spermleri nereye bırakacağını tutmayanda benimle aynı yöntem ondan dedim iğneli bende çok işe yaramadi stersten mi bilmiyorum ama klomende yumurtam daha çabuk gelişiyordu aşılamada doktor umdugunu bulamadı

Dedıgın gıbı iğneli yaptı canım valla moralım cok bozuluyor asılamada tutmayınca alt ust olmustum kendımı zor topladım devam ettım benım de bu ay 13. Gun 20 mm oldu sasırtıcı sekılde erken oldu catlamak uzere falan dedı ılıskı onermıstı

İlişkiye girebildin mi peki inşallah aşılamaya gerek kalmadan bu sefer olur kaç yıl olmuştu . Bu arada benim 4aydir adetim azalınca doktora gitmiştim PROLAKTİN yüksek çıkmıştı onun için tedavi gördüm

Evet gırdım doktora gıtmeden bırgun evvel olmustu doktora gıttıgım gun oldu aksam sonra bır gun ara verdık ertesı gun oldu valla bılmıyorum sonuc ne olacak yıne bi beklentım yok her ay alıstık negatifi gormeye...
Biz 2 senedır ıstıyoruz canım . Yaa prolaktın yukselınce adet mı azalır ben bılmıyordum aklımda olsun

Aynen adeti de gebeliği de etkiliyormus öyle dediği doktor bizimde 2sene olacam temmuz 2019 da evlendik 2020 1 sene 2021 2 sene olacak ama benim kocam Derik 19 20 21 diye 3 sene olarak hesaplıyor

Herzamankı hallerı işte bu arada Ben de c life almıstım klomen kullanırken bırkac defa yeme sansım oldu klomen bıtınce oruca basladım oylece kaldı ramazan sonrası baslayacagım disiplinli sekılde
Ben baya kullandım iftardan hemen sonrs bide sahura yakın inşallah işe yaramıştır

Ben baya kullandım iftardan hemen sonrs bide sahura yakın inşallah işe yaramıştır
Şifa olsun canım o prolaktını ve dıger hormonları dengede tutuyormus yukseklerı dusuruyormus sen de daha cabuk işe yarar ben belkı hamıle kalmayı hızlandırır bı katkı saglar bitkisel sonucta kucuk bı beklentıyle aldım okadar yprum gorunce sayfasında ben de aldım kayıtsız kalamadım

Benim şuan PROLAKTİN düştü ilaç kullandim pazartesi günü kontrolüm vardı bı normale donmus bende baya yorum görünce aldım icin de de baya çok varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…