Gebeliğe Hazırlık C-life kullanıp hamile kalanlar :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu clife macun ara kanama vs yapıyor mu kullanıp böyle bişey deneyimleyen oldu mu ?

Anladım evet klomen sürecım devam edıyor adetım 5 mayıs beklıyorum simdilik
Eger bu ayda klomenle olmazsa doktorum iğne tedavısıne gececekmıs klomenle 3. Ayım
Anladım asko ben eşimin işi gereği tedaviye baslayamiyorum askeri personel kendisi ne zaman göreve gideceği belli olmuyor hele şu sıralar daha da yoğun . Ben doktor degistirdim benim 3klomen 2 çatlatma iğnesi 1asilamam vardı biliyosun zaten bu doktor da bana 5klomen diyor yani yine tedaviye başlasam klomen olacak aşılama eğer ekranda görebileceksen yaptır spermi nereye yerleştireceginj yoksa hiç yaptırma bı sıkıntı yoksa tabi bu benim önerim

Ne zaman kür kullansam ara kanama olup regl olamıyorum dengem bozuluyor sanırım o yüzden sordum. alıp kullanmayı düşünüyordum da
Katı tadi da çok değişik ben kasık olandan almıştım direk tuketirim diye ama o şekilde yiyemedim ılık yarım bardak suya karıştırıp içtim bu ay baya kasık ağrısı yaşadım inşallah şifa olur

Normal klasık asılama yapıyorlarcanım bılmıyorum da iğne ile daha fazla yumurta oluyormus falan filan kafam karısık cidden ara verırsem de bır daha ugrasmam gıbıme gelıyor senın durumunda zor gerçekten,
yoksa hiç yaptırma bı sıkıntı yoksa tabi bu benim önerim

Ne zaman kür kullansam ara kanama olup regl olamıyorum dengem bozuluyor sanırım o yüzden sordum. alıp kullanmayı düşünüyordum da
Aslında her kür denenmemesi lazım sana yarayan bana yaramaz o yuzden devamlı farklı kürler yapma Kaş yapayım derken göz çıkartma ne kürü yaptın hormonlarina baktirdin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…