Gebeliğe Hazırlık C-life kullanıp hamile kalanlar :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim canım. Ben başladım iki gün oldu. Ben de gelişmeleri yazarım :) Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin İnşaAllah
Benim siparişim geç geldi birde hormonlarim yüksek çıktı onun için ilaç kullanıyorum şimdi ilk adette başlayacağım inşallah şifa olur size

Merhaba ben Clife ile hamile kaldım. 2 Ay kullandım çok şükür faydasını gördüm önceki konularımdan da bakabilirsin. Inşallah sana da şifa olur
Seni biliyorum canım. Okudum. Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip eylesin bebişini İnşaAllah. Yazdığın için teşekkür ederim

Bende önümüzdeki adetle başlayacam inşallah hepimize şifa olur konu üstte kalsın diye yorum yaptım
Canım belki faydası olur diye yazmak istedim. Ben çakşır kökü suyu da aldım. Onun da faydasını gören çok olmuş. Sadece erkekler kullanıyor sanılıyormuş ama bayanlara da faydası varmış. Onu da deneyeceğim.

Herşeyi deneme bence çünkü kimine iyi gelirken kiminin hormonlarına iyi gelmemiş yine de sen bilirsin inşallah gerek kalmaz

Herşeyi deneme bence çünkü kimine iyi gelirken kiminin hormonlarına iyi gelmemiş yine de sen bilirsin inşallah gerek kalmaz
:) valla kararlıyım deneyeceğim. Hayırlısı olsun :)) macun da öyle bazıları iyi geldi diyor bazıları işe yaramadı diyor. Nasip artık :)

Anladım Ben evleneli 6 ay oldu fazla stres yaptım doktora gittim 3. ay. Hormon testleri yapıldı eşimden spermiyogram istedi ama eşim yaptırmadı. Ben de test sonuçlarımı doktora gösteremedim. Kendim yorumladım referans değerlere göre. Ultrasonla baktı yumurtalıklar sağlıklı dedi. Rahim kalınlaşmış dedi.Babamın yaşı 81 o görsün istiyorum ondan çok stres yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…