Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
Çok beğendim,süper olmuş..kısa zamanda elimize geçer umarım..

vallaha senin dedigin markalar burda pek bi bahalu anam yaws, alamam ben onlari, ama kazen abiyi bilemem, alabilse pek bi iyi olur kanumcakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

Kartın son halinden bir önceki hali haftaya basılıyor ! Pazartesiden itibaren bir form yapacağız ve onu dolduracaksınız ondan sonrasını yine anlatacağım.

Kazencim hani bu "Kadınlar kulübü" yazısı var ya sitenin girişinde de çıkıyor. Belki çok ufak bir ayrıntı diyeceksin güleceksin ama acaba neden "Kulübü" kelimesinin başındaki "K" harfini kaldırmıyoruz. Yani Sadece o ilk süslü yazılmış kuyruğu aşağı kadar uzamış k harfi hem kadınlar hem kulübü kelimelerin başı olabilir. Nerden söyleyeceğimi bilmedim. Burdan belirteyim dedim...

allam duyan da seni kralice felan sanir:mymeka:
nenen görmüştü demi o markalari
köyde ahirda mayislarin içinde

ya öyle atla deve değil cadıcım
yani bildigimiz markalardan en fazla 15-20 ytl pahalı
kazen abi sık sık yurtdısına çıkıyo
alsın toplasın gelsin ordan cuval cuval alala -tatlicadiarzu-
kazenin yurt dişina çikma nedeni de tam bu
delimidir nedir:icecream:
eline beynine sağlik abicim kart işi süper bu aradaalkisalkisalkis

tam ümidi kesmiştim kiii gelişmeler olmuş alkisalkisalkis
darısı kk açıkhava toplantısı ve pelüşların başına

bir bu soruya cevap veren olamamis biraz buyuk yazayim gören olur yerimseniben

Yurtdisindakilere bir faydasi olacak mi ? yurtdisina da bu kartlar yollanilacak mi ??

yani tek tek 31 sayfayi okumak zorunda kaldim, butun bilgiyi ilk sayfaya ekleseydiniz iyi olurdu yerimseniben

Büyük bir merakla bekliyorum.Üye olarak da tescillenmiş olacağız böylelikle..........

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s

Nasıl yani yaaa ben anlamadım kredi kartı gibimiii yani yoksa heni dernek üyelik gibimi olacaka yani kazen abiii bedavamı vericen bu kartları he bedavaysa hemen isterim...

EVET KATILIYORUM SANA GURBİK HANİ GÜVENEBİLECEĞİMİZ OLMASI LAZIM BUDA KADINLAR KÜLÜBÜ ANCAK alkisalkisalkis

herkez çok istiyor. şimdi ne gerek var deyip sivrilmeyeyim ben.
sadece, ben almam yeterince kartım var zaten...

Bende istiyorum güzel fikir bu kart işi inşallah en yakın zamanda elimize geçer

ben kart dizaynını çok beğendim son gelişmelere göre ve fiyatına göre alıp almıyceğme karar verecem

ayyyyyyyy heryerde gecsiiiiiiiiiinnnnnnn

büyük indirimler olsuuuuuuuuuunnnn

malumm ceyizz vs cooooooookkk lazımm coooooooooookkkk

kart dizainı çok beğendim:enbuyukkk:,elirinize sağlık kazen abi:lepi:, nekadar fazla mağazalarda(tekstil,giyim,vs) geçerli olursa o kadar mutlu oluruz:dance:,kartlar nezaman dağıtıma hazır olucak:uhm:,ayrıca kart ücreti öğrenmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…