Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
kaydirigubbakcemile3bence de çok hoş olur.valla benim için fark etmez.isterse hiç biyerde indirim falan vermesin.havası yeter ayol.yalnızzz pembe kürklü manto muhakkak olmalı diye düşünüyorum.alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile3bence de çok hoş olur.valla benim için fark etmez.isterse hiç biyerde indirim falan vermesin.havası yeter ayol.yalnızzz pembe kürklü manto muhakkak olmalı diye düşünüyorum.alkisalkisalkis

evt dımı kkyı sımgeleyen bişeyolmalı muhakka kurt çok hoş durur gerckten aslında varya oyumu ne egrk varkı dıye verdım ama yorumlarınızı okuyunca sıcak bı teklıf gibi geldı ucretı ucuk bı fıyat olmazssa dusunurum almayı havası yeter bee

bende gecıcı korluk basladı sanırım oylamayı bulamıyorum bır bılen varsa lutfen soylesın.

Çok güzel olur valla bi ayrıcalık daha bizlere ne güzel:sevgili Kazen Allah seni başımızdan eksik etmesin:Saruboceq: sevgiler.İşlerinizde kolaylıklar diliyoruma.s.

sonuc tam olarak ne isimli mi numaralımı olcak

Biz bekarlar içinde ceyizlerimiz için indirimden yararlancagımız yerlerde olsa fena olamz he:jeyyar:

oylamaya bakılırsa kesin olacak. olmuşken bi kere marketlerde, kafe, restaurantlarda kesin işe yarasın. nickimiz kesinlikle olmasın. yasakkelime nümero sistemi olsun. :CüvCüv:
şimdiden hayırlı olsun kartlarımız. kaydirigubbakcemile3 kart işini çok iyi düşünmüşsünüz kazen bey. tebrikler. alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Kartın son halinden bir önceki hali haftaya basılıyor ! Pazartesiden itibaren bir form yapacağız ve onu dolduracaksınız ondan sonrasını yine anlatacağım.

süper olmuş süperr hihoyyyt

tam bize yakışır olmuş pembe pembe.
peki ücreti ne olacak Kazen :uhm:

Kartın son halinden bir önceki hali haftaya basılıyor ! Pazartesiden itibaren bir form yapacağız ve onu dolduracaksınız ondan sonrasını yine anlatacağım.

süperrrrrrrr tam kk ya yakışır bişey olmuş kazen abi :lepi:
eline koluna sağlıkk
harika olmuşş alkisalkisalkis

bizim artık kartımızdamı olucak.ay çok güzel çok begendim ben.süpersinizzz.hihoyyyt

bedavaysa neden olmasin :roflol: he guzel olur da bunlari tek tek mi yollucaksin kazen abi ?
diger ulkere ? yani yabanci ulkelerde olanlar ne yapcak ?

Vay anasını begamyoncuiremsu

Patron, %10 yetmez, şöyle hatırı sayılır bir indirim olsa olmazmıbenneyaptımki-tatlicadiarzu-
bide alışverişte filan da geçsin piliz. K.K bu borumu yani.alkisalkisalkislaelaelaelaelae

kart guzel de ucreti kac ki? hemde %10 azmis gercekden az daha olsa olmaz mi ki ne ?delikafadulden​

hoff neden KK olarak bizim bi alişveriş sitemiz yok
şöyle ucuza kozmetikler satan
ama öyle heryerde bulunanlardan istemiyom
estee dior sephora efenime söylim mac benefit nars falan senağlama
ben en çok bunun eksikliğini hissediyorum

anam o markalara para yetmez ki ne kaydirigubbakcemile3​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…