Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyüyorlar!!

büyüten arkadaşıma sormak istiorum kilo alıo musun büyütürken ben kilo aldım maalesef gerçi zayıflıcam inş. ama su göğüse çok yarıo ve dip diri oluolar bende tavsiye ediorum herkese..

merhaba arkadaşlar benim ölçülerim 67 ye 77 idi.. nasıl olduğunu tam bilemiyorum ama 3 cmlik bir büyüme kaydetmişim :81: yani artık 67 ye 80 oldum.. belki faydası olur size de diye paylaşayım dedim ilk önce ramazandan beri tam bir hurma hastası olarak bol bol hurma yedim ayrıca artık gece yatarken sütyenimi çıkarıp yatıyorum .. kilo falan almadım bence hurma büyütüyo .. ben çilek göğüslerimle gayet mutluyum siz de fazla takmayın derim ama büyütmek isteyen varsa denesin faydasını görür bence ..

bol bol yedim dedim ama ne kadar yiyelim derseniz ben tahminen 3 4 aylık bir süre zarfında toplam 3kilo falan yemişimdir .. büyütsün diye değil hurmayı çok sevdiğim için yedim ama böyle bir getirisi de varmış.. forumu her zaman takip edemiyorum yazdı kaçtı demeyin:78: sadece hurma yedim başka yaptığım farklı bişey yok ama dediğim gibi kilo falan almadım sadece göğüslerim büyüdü.. size başarılar inşallah muvaffak olursunuz:80:

ben 15 gün düzenli msj yaptım gerçekten fark ediliyo ama msj bırakılınca tekrar geriye dönülüyo

büyüyorlaaarrr deyince bende kötü bişey sandım yahuu:KK1::KK1: dedim hayırdır inşallah ne büyüyor:KK1::KK1:
hadi gözün aydın :)

bende internetten göğüs bandı falan kullandım bir sürü para verdim ama hiç bir işe yaramadı hala ufacıklar :18:

hurmayla kalıcımı buyuyorlar peki yardım edin ya biri anya'ya diğeri konya'ya bakıyor dedıklerı benımkıler aradan tır geccek :KK43:

göğüs bandı falan geç onları tatlım hiç bi işe yaramıyorlar :KK50: benim göğüsler de aynen seninki gibiydi. yaptığım bu şeylerle yavaş yavaş dolgunlaşmaya başladı. tabi bi anda mucize beklemek yanlış. sabır gerektiren şeyler bunlar. şimdi adaçayı aldım her gün 2-3 bardak içiyorum. bi de küç alıcam ona da başlicam. zamanla büyücekler iyice inanıyorummm :KK76: ama öyle kısa sürede irileşmez tekrar söylüyorum sabırlı olmak gerek yavaş yavaş büyüsünler sağlıklı büyüsünler demi ama :KK34:

göğüs bandı falan geç onları tatlım hiç bi işe yaramıyorlar :KK50: benim göğüsler de aynen seninki gibiydi. yaptığım bu şeylerle yavaş yavaş dolgunlaşmaya başladı. tabi bi anda mucize beklemek yanlış. sabır gerektiren şeyler bunlar. şimdi adaçayı aldım her gün 2-3 bardak içiyorum. bi de küç alıcam ona da başlicam. zamanla büyücekler iyice inanıyorummm :KK76: ama öyle kısa sürede irileşmez tekrar söylüyorum sabırlı olmak gerek yavaş yavaş büyüsünler sağlıklı büyüsünler demi ama :KK34:

adaçayını bende çok içiyorum ama küç neki yağ falanmı buaralar adını çok duyar oldum.nerde bulabılırım ellersen büyür falan dediler mıncıklaya mıncıklaya bi hal oluyorum :KK1:

adaçayını bende çok içiyorum ama küç neki yağ falanmı buaralar adını çok duyar oldum.nerde bulabılırım ellersen büyür falan dediler mıncıklaya mıncıklaya bi hal oluyorum :KK1:

küç; kara üzüm çekirdeğinin tozu oluyo canım aktarlarda falan rahatlıkla bulunabilir. ben de mıncıklıyorum masaj falan yapıyorum istediğimiz boyuta getiririz hepimiz inş. :KK76:

17 yaşındayım ve çok zayıfım 75 B zor giyiyorum acaba ilerde ve ya kilo alrsam büyür mü bilmem. Masaj yapıyorum arada ve yatmadan önce adaçayı içiyorum sanki biraz büyüdüler gibi ama bana öyle gelmiş olabilir off çok stres yaptm herkesn göğsne bakıp kıyas yapıorm kendiminkyle.. Net sonuçlar alan vrsa ltfen yazsn

bende internetten göğüs bandı falan kullandım bir sürü para verdim ama hiç bir işe yaramadı hala ufacıklar :18:

hurmayla kalıcımı buyuyorlar peki yardım edin ya biri anya'ya diğeri konya'ya bakıyor dedıklerı benımkıler aradan tır geccek :KK43:

aynen benimki de öyle küçükler ve biri bi tarfa bakıo biri bi tarafa dolgunlaşsalar belki aradaki mesafe azalır

17 yaşındayım ve çok zayıfım 75 B zor giyiyorum acaba ilerde ve ya kilo alrsam büyür mü bilmem. Masaj yapıyorum arada ve yatmadan önce adaçayı içiyorum sanki biraz büyüdüler gibi ama bana öyle gelmiş olabilir off çok stres yaptm herkesn göğsne bakıp kıyas yapıorm kendiminkyle.. Net sonuçlar alan vrsa ltfen yazsn

Canım wala stres yapma daha büyür gençsin . '' annemin lafı :) '' bende 17 yaşındayım
kilo aldıkça büyüyo tabi çok zayıf olanların göğsü büyük olanlarda var ama onlarınki genetik..

17 yaşındayken benimde 75 bedendi aha oldu 23yaşımda 85 beden..merak etme,büyür tatlım..yaşın daha küçük....yatarken sütyen takma,sıkı iç çamaşırı kullanma....

destekli sütyeni her zaman giymemek gerekiyor küçültüyo baskı yapıyo diyolar doğru mu? eğer doğruysa tüm sütyenlerimi atmam gerekecek :26:

X