Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

kızzzzlarrrr uzun bır aradan sonra burdayım nıhayet... sakın sızlerı bıraktığımı dusunmeyın taşındım ınternetım gıttı sınav donemı de atlattım. sağ salım dondum aranıza. bır sure uyguladığım yontemlerle azıcık buyutmuştum goğuslerımı şuanda ne durumdalar kaç cmler bılmıyorum hepımıze kolay gelsın :) tekrar denicem her şeyı

tekrar hosgeldın canımm hep beraber az cok bıseyler yapıcaz :)

Ne zaman tamam sonuc aliyorum desem hop bi bakiyorum hastalanmisim adet sisligi cikiyor hayret bisey ya hodan yagiyla corekotu yagini karistirmayi dusunuyorum bakalim sisiriyomus ya

Canım ben burdayımda keten tohumu ve rezene konusuna yazıyorum hep, elmasekerıde yoğundu diye uzaklaşmıştı arada bir gelişmeleri yazıyo oraya ama bayadır yok

Canim ya ben sizinle soya sutune baslamistim ondan da sonuc alamadim keten tohumundada icime suphe dustu ondan biraktim bi rezeneye devam ediyorum

Canim ya ben sizinle soya sutune baslamistim ondan da sonuc alamadim keten tohumundada icime suphe dustu ondan biraktim bi rezeneye devam ediyorum
Canım keteni dene bir hem daha doğal ve içinde daha çok östrojen var bide yağını almanızı tavsiye ediyorum benim göğüslerimi sızlattı hemen daha yeni kullanıyorum bende , rezeneye bende devam ediyorum soyayı bıraktım bende 35 günde etki göremeyince

keten tohumu ve rezeneyi nasil kullaniyorsun wowo ?

Keten tohumunu aldım evde baharat öğütücüde öğütüp toz halinde yiyorum 1 yemek kaşığı hergün ve keten tohumunun soğuk pres yağınıda aldım onuda göğsüme sürüyorum sızlattı hemen göğüslerimi ve rezeneyi günde 3 bardak içiyorum poşet çayını canım

keten tohumu ve rezeneyi nasil kullaniyorsun wowo ?

Kızlar keten tohumu+rezene konusunda ayrıntılı anlattım bakabilirsiniz ve benimde büyümeye başlamıştı sonra söndü adetten dolayıymış heralde ama ben büyüdü sanmıştım artık ölçmüyorum

hot twins diye bir ürün var günde bir defa masaj yapılıyormuş. fitoöstrejen içeriomuş.yani östrojen takliti yapan bitkiler. lila kutu da yorumlarda var. kullanan oldumu acaba?

arkadaslar ben bundan bır sene önce süreklı gögüs kanserı oldum şüpesıyle doktora gıdıyordum çünkü gögüslerım normalde çok küçük ve zaten zayıf bır ınsanım bı anda büyümeye baslamıslardı senede ıkı kez gıttım temız çıktı doktora sebebını sordum bılmıyorum dedı tahlıller temızdı geçer dedı gönderdı sonra buna ıyce kafa yorunca anladımkı bızm bahçedekı maydonzlar bu büyütme işini görmüşlerdi inanılmaz bır büyüme oldu bnde zaten östrojen hormonlarım aşırı düşüktü bu bıle yetmıstı bana benım tavsıyem maydonoz derım bızzat denenmıs ve onaylanmıs

vayy supermıs bu :)) maydonoza bayılırımm denıyım bakalım:) ne sıklıkla ne kadar yıyodun canım,ve ortalama ne kadar surede buyudu? ayrıntılara ınelım hemen:)

vayy supermıs bu :)) maydonoza bayılırımm denıyım bakalım:) ne sıklıkla ne kadar yıyodun canım,ve ortalama ne kadar surede buyudu? ayrıntılara ınelım hemen:)

cnım sana söyle anlatım bn maydonozu çok severım bhçemızden hiç eksık olmaz zaten ne sıklıkla yıyordum özellıkle büyüsün dıye ugrasmamıstım ama hergün yıyordum çünkü çok otçul bı ınsanım ama pazardan veyaq marketten hiç almıyordum onudaq söylım yanı atıyorum sana arada sabh bıle cnm çorba ıster hemen ınerım bhçeye toplarım bır bag o bıter o gün ama ondan oldugunu biliyorum çünkü maydonoz yemeyı bırakınca gögsümdekı sancılarda geçmıstı

h.g
önerilerin varmı peki

Bende cok severım bikaç tane maydanozu saplarıyla yemeyi aklıma geldikçe yiyorum demekki dozajını azcık arttırarak bılınclı devam edıyım :) kilo almaya calısıyorum 50kılo olursam zaten toparlanır goguslerımde dıye dusunuyorum 😕

evet cnm senın öyle bır avantajın var benım kılo almm dahı yasak

merhaba kızlar ben yenı uye oldum belkı bu konu çok konuşuldu ama bana ıstanbulda hangı devlet hastanesınde fıyatı 3 bin 500 ü geçmeyen meme büyütme opersyonu olup olmadıgı hakkı bılgı verırmısın lutfen çok acık yardım ekımde dugunum var gıtmedgm doktor kalmadı uçuk fıyatlar var yardım edınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…