Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

başta tabi başta hepimizin de aklı başında çok şükür
görüyoruz burada ne koca göğüslü kadınlar var kafa olmadıktan sonra

hiç sorma canım bide kadın bana laf saymış ama bende sert kayaya çarptı cevap veremedi gariban halen gelsinler bana ben onların ağızlarının payını veririm sonuçta hergün o kadar hukuk dersini boşa görmüyorum

Kimseden de ses yok hani :)) Kızlar ben 2 kilo aldım ve üst ölçüm 79dan 82 olmuş :)))

Oo süper canım iki kiloda 3cm büyümesii,ben 4kilo almıştım 1cm bile büyümemişti canım burda ses yok çünkü keten tohumu+rezeneyle göğüs büyütme konusuna giriyoruz o yöntemlere başladıkta bikaç arkadaşla gelişmeleride orda yazıyoruz o yönteme ait gelişmeleri:) sen napıyosun

Çok mutlandim wowoo :))) inanamadim zaten bi daha ölçtüm bi daha falan :)) bakalım insallah iyi olur, onun dışında sınav falan hala bitmedi :/ bisey almaya da çıkmadım doğal olarak :/ ama çörek otu yağı aklıma geldikçe masaj yapıyorum. Ben de sizinkinden deniycem insallah cumartesi basliycam bakalım :)

Umutlan tabi canım :) sen belki sadece kilo alarak istediğin ölçüye ulaşabilirsin çünkü sen kilo aldıkça göğüslerinde büyüyor sanşlısın dedim ya ben 4kilo aldım 1cm bile büyümedi

canım sen normalde boyun ve kilon kaç yazar mısın çünkü ben de kilo almaya çalışıyorum boy 163 kilo 42 yaşım 15

Yaşın daha 15 miiii, yaşın 15 ve göğüs büyütme başlıklarına mı bakıyorsun dur daha canım normal gelişimin tamamlansın kilo almaya çalış bol bol ye zaten göğüslere gider bu yaşta çaylara falan bulaşma sakınnn

canım sen normalde boyun ve kilon kaç yazar mısın çünkü ben de kilo almaya çalışıyorum boy 163 kilo 42 yaşım 15

Afilli ablana katılıyorum bak simdi bi sürü kilo alsan da ilerde hepsi sana vücut hattı olarak dönecek :)) ne guzel gelisme dönemindesin ah ah.. bizden geçti o dönemler.. kilo alsak düzelir diye düşünüyorum gerçi bizimki de ama bakalım :) ben 173üm kilo 49. Ölçülerim de hepinizden küçük sanırım

canım ama yaşıtlarıma göre gerçekten küçük küçük kalmasından korkuyorum

sen kilo al önce baktın hala büyümüyor öncelikle reglinin 3.günü doktora git tahlil yapsın canım
sonra varsa bir sorun çıkar e sorun yoksa sen de bizim gibi uğraşlara başlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…