Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

sen kilo al önce baktın hala büyümüyor öncelikle reglinin 3.günü doktora git tahlil yapsın canım
sonra varsa bir sorun çıkar e sorun yoksa sen de bizim gibi uğraşlara başlarsın :KK31:

canım zaten çok zayıfım yani 40 kiloydum artık tok karna 42buçuk kilo geliyorum 2 kiloda göğüslerim 2 cm büyüdü yani inşallah küçülmez ama inşallah bütün kilolar göğüslere gider ::)) ama ayrıca rezene de içicem hem çay yani bi yan etkisi olucağını sanmıyorum:nazar:

canım zaten çok zayıfım yani 40 kiloydum artık tok karna 42buçuk kilo geliyorum 2 kiloda göğüslerim 2 cm büyüdü yani inşallah küçülmez ama inşallah bütün kilolar göğüslere gider ::)) ama ayrıca rezene de içicem hem çay yani bi yan etkisi olucağını sanmıyorum:nazar:

Canım öyle deme çayları hafife alma, hormonlarını etkiliyor çaylar sonuçta:KK34:

selam kızlar ben de büyütme programına başladım dün.
şöyle bir yazayım;

sabah öğle akşam toplam 3 bardak rezene çayı içilecek.
1 bardak alpro soya sütü içilecek.
2 yemek kaşığı keten tohumu yenecek.
1 tatlı kaşığı küç yenecek.
3 ceviz 3 hurma yenecek.
1 çay kaşığı polen yenecek.
1 yemek kaşığı pekmez yenecek.
1 kase boza yenecek. (orta boydan biraz daha küçük)
boza tarçın karışımı sürülüp 45 dakika bekletilecek.
çilek veya göğüse faydalı herhangi bir yağla masaj yapılacak.
1 bardak adaçayı içilecek. (gece yatmadan önce olsa daha iyi olur)
ve şerbetçi otu kremi sürülüp yatılacak, sabah yıkanacak.

arkadaşlar programım gördüğünüz gibi fazlasıyla yoğun. bunu yapmaya dün başladığım halde göğsümde damarlar belirdi ve dolgunluk hissetmeye başladım. uzun süre yapılırsa bi zararı olur mu bilmiyorum ama bence büyüteceğine eminim.
bir de bir sorum olacak, ben 3 aylığına yurt dışına çıkacağım ve şerbetçi otu kremini yapması, sürmesi yıkaması derken beni çok oyalıyor. yani birine farkettirmeden her gece yapmam mümkün değil. programım çok yoğun olduğundan acaba onu haftada 2'ye falan düşürsem etkisi azalır mı ki?

Son düzenleme:
ben 43 kilo oldum ve göğüslerim 79 cme çıktı o kadar mutluyum ki bi ara öçltüm hatta 80 cmdi yanlış mı gördüm diye 3-4 kere ölçtüm hedefim 50 kilo olmak çünkü boyuma göre çok zayıf hissediyorum 50 kilo olursam çok iyi olur bence of hadi bakalım bi 80 beden göğüsüm olsa başka bişey istemem

Öncelikle şu belirtmek istiyorum 20 yaşındayım 165 boyunda ama 45 kiloyum..:KK43: ve çocukluğumdan beridir hiç kilo alamam.Hep küçük ve cılız bir çocuktum çevremdeki insanlar bana hep dışardan çok savunmasız ve kırılgan görüldüğümü söylerler.bu durum bnm için çok üzücü 2 sene evvel apandistten ameliyat oldum o zamanlar 56 kiloydum ama o ameliyattan sonra birden düşüşe geçtim ve bir daha toparlanamadım.20 yaşındayım ama 16 gibi grüyrm ne gögüslerim var ne kalçam berbat bir haldeyim ne yapsam olmuyor.75 beden sütyen bile bol geliyor çıldırmak üzreyim.:KK43: bana akıl verin beyaa..:KK5:

Öncelikle şu belirtmek istiyorum 20 yaşındayım 165 boyunda ama 45 kiloyum..:KK43: ve çocukluğumdan beridir hiç kilo alamam.Hep küçük ve cılız bir çocuktum çevremdeki insanlar bana hep dışardan çok savunmasız ve kırılgan görüldüğümü söylerler.bu durum bnm için çok üzücü 2 sene evvel apandistten ameliyat oldum o zamanlar 56 kiloydum ama o ameliyattan sonra birden düşüşe geçtim ve bir daha toparlanamadım.20 yaşındayım ama 16 gibi grüyrm ne gögüslerim var ne kalçam berbat bir haldeyim ne yapsam olmuyor.75 beden sütyen bile bol geliyor çıldırmak üzreyim.:KK43: bana akıl verin beyaa..:KK5:

bence gogus buyutme programlarından once bı dıyetısyene gıtmelısın tatlım.benımde boyum kılom senınle aynı ama herkesın yag dokusu dagılısı farklı oluyo vucudu ona gore sekıllenıyo. senın de genel bı zayıflıgın olduguna gore kılo alsan ıstedıgın forma kavusur vucut hatlarında

Ben de anoreksi oldugumu dusnmeye başladım artk ya. 173 boyum var hala 49 kiloyum. A la mi yo rum! Biraz alsam duzelecegime inansam da olmadı olmuyor :KK43:

bnde 178 boyum 50 kiloyum bel kalça ölçüm tam tek sıkıntı göğüslerim işte :KK43: bnde hayıta başladım gelişmeleri yazarım. Birbirimize destek olalım hem kim ne kdar büyümüş öğrendikçe hevesimiz artar diye düşünüyorum

bnde 178 boyum 50 kiloyum bel kalça ölçüm tam tek sıkıntı göğüslerim işte :KK43: bnde hayıta başladım gelişmeleri yazarım. Birbirimize destek olalım hem kim ne kdar büyümüş öğrendikçe hevesimiz artar diye düşünüyorum

Kesınlıkle oyle canım Hadı ınsallah sonuc alırsın :)

Kızlar cilt bakım başlığında belki görmüşsünüzdür , hodan yağı dolgunluk veriyor ya hani ,Hatta lady Subaru gamzelerini bile doldurduğunu söylemişti.

Bir arkadaşda yüzündeki çukurları doldurduğunu , bırakınca tabi eski haline geldiğini söylemişti..

Aklıma takıldı valla göğüs için kullansak mı :KK16:

Kızlar cilt bakım başlığında belki görmüşsünüzdür , hodan yağı dolgunluk veriyor ya hani ,Hatta lady Subaru gamzelerini bile doldurduğunu söylemişti.

Bir arkadaşda yüzündeki çukurları doldurduğunu , bırakınca tabi eski haline geldiğini söylemişti..

Aklıma takıldı valla göğüs için kullansak mı :KK16:

cılt bakımı ıcın almıstım ama yuzumde sıvılcelenme yapınca bende memişlere hazırladıgım masaj yağım dahiline aldım,arada kalcalarıma da suruyorum hodanı kremle karıstırıp :KK9:

aaa iştee kullanan biriii :KK16: bir fark oldumu peki sence ? :)

valla tuhaf ama yuzume surdum sıvılce yaptı,kalcama surdum orda bıle sıvılce yaptı onun dışında farkedılır bıseyını gormedım canım:KK43: goguslerımde kı degısıklıgın sırf hodan yagından oldugunu sanmıyorum karısım yaptım ben hepsinin az bucuk etkısı olmustur,bitki cayları fılan da iciyorum hepsi bir elden ugrasıyo 3 cm buyuttum ben 1ay ıcınde ama şimdi durdu gıbı ondan bıraz tırsıyorum daha buyumıcekmı acaba dıye :)

kizlar uzun bi aradan sonra tekrar geldim. Bi dönem hiçbir seye yapmadim 1 hafta oldu tekrar basladim burda okuduğum bir yazi üzerine.Çörekotu yağı ile ilgili topicte bi arkadasimiz (stewa94 gibi biriydi sanirim) yaptiğimiz serbetciotu kremini günlük yaparak göğüslerine yediriyormus bende deniyorm ilk 3 gün güzeldi hersey arada bir gün yapmayinca o dolgunluğuda kaybettim hatta o arkadasimiz 85i doldurmayan göğüslerinin 90dan tasmaya basladiğini söylemis ama onun belliki göğüs yapisi büyümeye müsaitmis. Böyle deneyen varmi acaba küçük göğüse ne kadar etki eder kii??

kizlar uzun bi aradan sonra tekrar geldim. Bi dönem hiçbir seye yapmadim 1 hafta oldu tekrar basladim burda okuduğum bir yazi üzerine.Çörekotu yağı ile ilgili topicte bi arkadasimiz (stewa94 gibi biriydi sanirim) yaptiğimiz serbetciotu kremini günlük yaparak göğüslerine yediriyormus bende deniyorm ilk 3 gün güzeldi hersey arada bir gün yapmayinca o dolgunluğuda kaybettim hatta o arkadasimiz 85i doldurmayan göğüslerinin 90dan tasmaya basladiğini söylemis ama onun belliki göğüs yapisi büyümeye müsaitmis. Böyle deneyen varmi acaba küçük göğüse ne kadar etki eder kii??

bı dene canım belkı sende etkılı olur?

X