Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Arkadaşlar heran bir ceza daha alıp buralardan uzak kalabilirim :KK9:
Yine birine cevap mı verdin naptın :)
Kızlar cidden biz burda aile gibi olduk sürekli aynı kişiler burdayız birbirmizi tanıyoruz baya bi iyi olduk (çok sık giremeyen ama uzun süredir takipte olan arkadaşlarda dahil) :KK16:
Öyle oldu cidden ya, bir de dertli dertlinin halinden anlıyor:KK16:
Kızlar gelişme var mı? Ben reglim bitince tekrar ölçüm yapıcam yazıcam burda
Bu akşam ölçeceğim canım sorunca merak ettim şimdi
"Meme kanseri Asya ülkelerinde Amerika'ya göre dörtte bir oranındadır. Menopoz şikayetleri de Asya kadınlarında nadiren olmaktadır. Ayrıca kalp hastalıkları ve damar kireçlenmesi de batı ülkelerine göre çok daha azdır. Acaba tüm bu hastalıkların az görülmesinin nedeni nedir? Uzakdoğu insanlarının beslenmeleri batıdan farklıdır. Bu insanlar protein gereksinimlerinin büyük bir kısmını soyadan karşılamaktadır. Soya, bitkisel hormondan (östrojenden) zengin bir bitkidir. Batı ülkelerinde meme kanseri, kalın bağırsak kanseri, prostat kanseri ve koroner kalp hastalıklarının Uzakdoğu ülkelerine göre giderek arttığı bir gerçektir. Bilimsel araştırmalar, bu Batı hastalıklarının ana nedeninin vitamin, mineral ve bitkisel kimyasallardan fakir, fazla yağlı aşırı besin tüketimi olduğunu ortaya koymaktadır. Uzakdoğu ülkelerinde balık dışında hayvansal yağ tüketimi önemsiz ölçülerdedir. İnsanlar taze sebze, pirinç ve soya ürünlerini bol tüketmektedirler. Bu besinlerin özelliği, bitkisel hormon içermeleridir.

•••BİTKİSEL HORMON NEDİR?
Kırsal yörelerde hayvan yetiştiriciler; bazı tür yonca yiyen atların tüylerinin çok parlak bir hale geldiğine, keza bazı tür bitkileri yiyen koyunların seksüel davranışlarının değiştiğine tanık olmuşlardır. Her iki olayın da nedeni bitkilerde bulunan hormon benzeri maddelerdir. Bitkisel hormonlar östrojen hormonuna benzer yapıda bitkisel maddelerdir. fitoöstrojenler (fito=bitki) insanlarda vücut östrojeninin etkisine benzer, ancak daha zayıf etki gösterirler. Fitoöstrojenlerin en yaygın ve önemli iki grubu izoflavon'lar ve lignan'lardır. İzoflavon'lar özellikle soya fasulyesi, kuru fasulye, mercimek, bezelye, sebze, çay ve şarapta bulunur. Lignan grubu ise daha yaygındır. Tüm tahıl ürünleri, tohumlar (keten tohumu, susam, ay çekirdeği), zeytin gibi yağlı yemişler, yer fıstığı, kiraz, şeftali, erik, elma, armut, havuç, brokoli, soğan, sarımsak, rezene, ahududu, böğürtlen, şerbetçi otu, lignan içerir. Bira yapımında kullanılan şerbetçiotundan dolayı bira lignan'dan zengindir. Şerbetçiotu tarlalarında çalışan kadınlarda fitoöstrojenin etkisine bağlı adet kanamalarının düzeninde değişmeler görülür. İsoflavon'lar ve lignan'lar güçlü antioksidandır. Kötü kolesterolün (LDL) oksitlenmesini azaltır. Vücudun antioksidan enzimlerini aktive eder. İsoflavon'lar ve lignan'ların her ikisinin de kolesterol metabolizmasını iyileştirici etkileri vardır. Her iki fitoöstrojenin kalp ve damar koruyucu fonksiyonu çok sayıda bilimsel araştırma ile kesinleşmiştir. Soya ürünlerindeki isaflavon kötü kolesterolü (LDL) yaklaşık yüzde 15 düşürmekte, iyi kolesterolü (HDL) artırmakta ve kanın akışkanlığını iyileştirmektedir. Böylece damar duvarlarının esnekliğini iyileştirdiğinden damar kireçlenmesi ve kalp enfarktüsünden de korumaktadır. Fitoöstrojen içeren besinleri bol tüketen ya da fitoöstrojen tableti alanlarda yeterli bedensel aktivitenin de olması halinde osteoporozdan da belirli ölçüde korunma olmaktadır.

KANSERDEN KORUR MU?

PROF. DR. Herman Adlercreutz, kanser problemini çözmek istiyorsak beyaz ekmek yerine tahıl ekmeği yememiz gerektiğini söylüyor

Ünlü fitohormon araştırıcı Prof. Herman Adlercreutz 10 yıl önce şu öneride bulunmuştu: Eğer kanser problemini çözmek istiyorsak geçmişe gitmeliyiz ve tekrar beyaz ekmek ya da tost ekmeği yerine tam tahıl ekmeği yemeliyiz. Asya ülkeleri insanlarında yalnızca kalp-damar hastalıklarının görülme sıklığının değil, ayrıca meme, kalın bağırsak ve prostat kanseri görülme sıklığının da az olması; soya gibi östrojen ve diğer koruyucu maddeleri içeren bitkisel besinlerin bol tüketilmesine bağlıdır. Örneğin yemlerine yüzde 5 oranında keten tohumu katılmış olan hayvanlarda da tümör gelişiminin etkin bir biçimde azaldığı saptanmıştır. Meme ve rahim kanseri riski yüksek olan kadınlarda (yakın akrabalarında kanser olguları olanlar) fitoöstrojenler tercih edilmektedir. Fitoöstrojenler, östrojen reseptörlerine (özel algılayıcı) bağlanarak bunları bloke ederler. Vücutta aşırı östrojen yapımı varsa bu östrojenlerin etkilerini gösterebilmeleri için özel reseptörlerine bağlanmasını önlerler. Böylece vücut östrojenlerinin aktivitesini azaltarak, aşırı östrojenin neden olabileceği yan etkileri engellerler. Vücutta yeterli östrojen olmadığında da östrojen reseptörlerine bağlanan fitoöstrojenler zayıf da olsa bir miktar östrojenik aktivite gösterirler. Ancak meme kanseri var olan bir kimseye fitoöstrojen verilmemelidir. İdeal bir anti-aging tedavisinde ömür boyu hormon desteği olmalıdır. Örneğin bir kadın menopoz şikayetlerinin aşırı olduğu ilk yıllarda doğal yumurtalık hormonları ile tedavi edilir. Sonra doğal östrojenle fitoöstrojenler kombine edilebilir. Daha sonra hafif etkili fitoöstrojenlere geçmelidir. Fitoöstrojen prostat büyümesi ve prostat kanserinden de korumaktadır. Demek ki fitoöstrojenden zengin besinleri tüketmekle vücudun kendi hormonları desteklenir ve hormon eksikliğine bağlı olumsuzluklar önlenebilir. Ancak tek başına beslenme yoluyla fitohormonlar menopoz yakınmaları ve sorunlarını gidermeye yetmeyebilir. Bu durumda ek olarak alınan fitoöstrojen tabletleri kemik, kalp-damar, cilt sağlığı ve iyi işleyen bir metabolizma için büyük yarar sağlar."
Okudum canım yani az da etkili olsa bu fitoöstrojen uzun süreli kullanımda umut var :KK23:
"Erkek memesi de hormonlara cevap verir.
Erkek vücudunda östrojen artarsa memeler büyür. Buna jinekomasti (gynecomastia) denir.
Yalnız erkek memesi ile kadın memesi arasında ilginç bir fark vardır.
Kadınlarda memeler asinilerden oluşmuştur. Asiniler bir grup oluştururlar ve bir duktusa açılırlar.
Duktuslar da birleşerek daha büyük duktuslarla birleşirler. Onlarda daha büyükleri ile birleşirler ve mame başında hepsi büyükce bir duktusla birleşir.
Erkek memesinde sütlerin salgılandığı asiniler gelişmemiştir. Jinekomasti durumlarında bile asiniler gelişmez ve erkek memesi süt salgılamaz. Çok ender durumlarda süt salgılanması olur.
Erkek memesi yalnız östrojenlere değil, aynı zamanda östrojen etkisine sahip ilaçlara da tepki gösterebilir. Tabii hipofiz hormonları da erkeklerde memede büyümeye neden olur. Prolaktin gibi. "

Kızlar alıntı yaptım bu yazıyı bir siteden,östrojen erkeklerin bile göğüslerini büyütüyor bizimkini mi büyütmicek :KK9: fitoöstrojenlerle sağlıklı bişekilde istediğimiz sonuca ulaşıcaz inşallah :KK16:
Aynen ben bir forumda görmüştüm yabancı forum tekrardan çok aradım ama bulamadım erkekler ama tercihleri farklı, onlar da doğal yöntemle büyütüyorlardı
Onlar yapıyorsa biz de yaparız :KK31:
Kızlar biraz önce aklıma geldi benim birara 83cm olmuştu bu forumdada yazmıştım hatta diye şimdi baktım "hep birlikte göğüslerimizi büyütüyoruz" konusuna yazmışım 29.sayfaya tam 4ay önce göğüslerim 83e çıkmış ve alt ölçüm aynıyken o zaman adet öncesi şişlik sanmıştım ama kaç kere adet olduğum dönem ölçtüm benim hiç o kadar büyümemişti 83e çıkmamıştı sonra farklı şeyler yaptım küçüldü işte son durumu biliyorsunuz 79-80 cm üst...baya farklı yani...reglim biter bitmez keten tohumuna başlayıp bırakmıyorum kızlar

Ben de yiyeceğim birazdan yoğurtla, 1 yemek kaşığı günlük yeterli midir ki?

Yine birine cevap mı verdin naptın :)

Öyle oldu cidden ya, bir de dertli dertlinin halinden anlıyor:KK16:

Bu akşam ölçeceğim canım sorunca merak ettim şimdi

Okudum canım yani az da etkili olsa bu fitoöstrojen uzun süreli kullanımda umut var :KK23:

Aynen ben bir forumda görmüştüm yabancı forum tekrardan çok aradım ama bulamadım erkekler ama tercihleri farklı, onlar da doğal yöntemle büyütüyorlardı
Onlar yapıyorsa biz de yaparız :KK31:

Ben de yiyeceğim birazdan yoğurtla, 1 yemek kaşığı günlük yeterli midir ki?

Evet cevap verdim yine aynı kıza ama o cevap vermedi umarım vermez ve olay büyümez susamadım yine :KK9: Bilmiyorum canım 1yemek kaşığıyla başlayalım biz bence yeterli olabilir ama 6ay kullanmamız lazım hergün inşallah büyür benim kalçam göğüs ölçüme göre geniş orantılı olsun istiyorum sutyenlerle çok iyi ama sütyensiz olmuyo dümdüz

Son düzenleme:
"Östrojen:

Yumurtalıktaki granulosa hücrelerinden salgılanır. Östrojen hormonu kızlarda boyun uzamasına, kadın tipinin oluşmasına ve memenin büyümesine katkıda bulunur. Sesin ince olması, dudakların büyümesi ve kadın tipi kalça oluşmasını östrojen sağlar. Kızlarda koltuk altı ve genital organ civarındaki kıllanma yumurtalıktan salgılanan erkek tipi hormonlar (androjenler) sayesinde olur. Östrojen hormonu kadınları kalp hastalığından korur ve kan kolesterolünü azaltır.

Overden en fazla salgılanan östrojen E2 denen östradioldür.

Östrojen rahimin (tıp dilindeki adı uterus) büyümesini sağladığı gibi vajenin kaygan olmasına katkıda bulunur.

Adetin 2. ve 3. gününde estrodiol seviyesi 80 pg/ml den az ise östrojen yetersizliği vardır. Eğer E2 50 pg/ml’den az ise kesin östrojen eksikliği vardır."

"herkese merhaba..ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu yağı.. hiç bir kötü etkisini görmedim..günde 2y.kaşığı yiyorum ve göğüslerimde gözle görülür bir büyüme oldu..ve çok mutluyum bunun için kullanıyordum ve ulaştım..böyle bi sıkıntısı olana öneriyorum…

devami : http://www.beslenmedestegi.com/bitkisel-ilaclar/keten-tohumu-nasil-kullanilir#ixzz2nq8ttuqy"

Evet kizlar bence ilk basta herkes programini anlatip paylasimlara baslayabiliriz. Adeta bir not defteri misali her seyi burda bulalim isitiyorum.

Saw palmetto kapsul ve cemen oto kapsulu gunde 3 er defa icilecek.
1 ymk kasigi keten yenecek
1 bardak rezene cayi icilecek.
1 bardak gece yatmadan once goguslere faydasi olabilcek bitki cayi yapip icilecek.
Haftada 4 gun cemen maskesi
Haftada 2 gun giseng maskesi
Nar, hurma ve soya sutu tuketilmeye calisilacak.
Suan alt 73 ust 88
Hedef 1 ay sonra 93 cm yi gormek :)

Bu arada tibetin genclik pinari egzersizi bi cok kisinin gogsunu buyuttugunu soylemis. Su siralar zaten spor yapiyorum bunu da yapamaya basliycam

çörek otu yagıyla masay ve rezene çayı bazı egzersizler vs vs..
Arkadaşlar bu cok ciddi bi durum rezene cayı emzirme döneminde tavsiye edilen bi çaydır rezene süt bezesinin dolmasını saglar. bu konu dışında kullanıldıgında süt bezeleriniz büyür cayı içmeyi kesitiğinizde kısa süre sonra dolgunlugunu kaybeder gögüsler kesinlikle tavsiye edilmeyen bir yöntem aksi taktirde emzirme döneminde sorunlar ortaya cıkabilir veya süt sagılayabilirsiniz ve gögüsünüzdeki sütü kurutmak için ilaçlar kullanmaya çalışabilirsiniz üstelik cörek otu yagıyla yapılan masajın hiç bir faydası yok masaj sadece gögüslerin sarkmaması için yapılmalıdır yagın tek fasydası masajı kolaylastırıyor baska br espirisi yok..
spor yaparak gögüs kaslarınızın calısmasını saglayarak bı doldunluk elde edebilirsiniz ama 75 den 90 olmasını beklemeyin...

Arkadaşlar bu cok ciddi bi durum rezene cayı emzirme döneminde tavsiye edilen bi çaydır rezene süt bezesinin dolmasını saglar. bu konu dışında kullanıldıgında süt bezeleriniz büyür cayı içmeyi kesitiğinizde kısa süre sonra dolgunlugunu kaybeder gögüsler kesinlikle tavsiye edilmeyen bir yöntem aksi taktirde emzirme döneminde sorunlar ortaya cıkabilir veya süt sagılayabilirsiniz ve gögüsünüzdeki sütü kurutmak için ilaçlar kullanmaya çalışabilirsiniz üstelik cörek otu yagıyla yapılan masajın hiç bir faydası yok masaj sadece gögüslerin sarkmaması için yapılmalıdır yagın tek fasydası masajı kolaylastırıyor baska br espirisi yok..
spor yaparak gögüs kaslarınızın calısmasını saglayarak bı doldunluk elde edebilirsiniz ama 75 den 90 olmasını beklemeyin...

75 ten 90 olmasını bekleyen arkadaş olduğunu duymadım ben zaten burda, ordada arkadaş 93cm demiş beden değil yani bikaç cm büyümeyi hedeflemiş normal olarak

kuzum spor dedııgn mesela ne olaki gogus buyuten spor?

inat yapıyo ablası. naz yapıyo. yıyecek tokatı haberı yok .cıdden asabım bozuldu

hayıt tohumu
corek otuyla masaj
trabzon hurması mutlaka
ramazan hurması mutlaka
nar mutlaka
adacayı
bazen rezene
bazen sınırden tokat:KK70:

Canım çok güldüm sinirden tokata :KK9: baya bişey yapıyomuşsun ama ne kadar süre yaptın? Keten tohumu yesene sende ?

Canım çok güldüm sinirden tokata :KK9: baya bişey yapıyomuşsun ama ne kadar süre yaptın? Keten tohumu yesene sende ?
keten tohumu dolu evde cnm:KK43:(
yerım yani yemesınede hanı bız kılo almayada ugrasıorus ya keten tohumu kılo vermek ıcın bırebır bı formulmuş. kılo almamızı yavaslatmazmı bu kes o memiş buyutek derken. gülgülll valla :110::110::110::110::110::100::100::105:

Son düzenleme:
Evet cevap verdim yine aynı kıza ama o cevap vermedi umarım vermez ve olay büyümez susamadım yine :KK9: Bilmiyorum canım 1yemek kaşığıyla başlayalım biz bence yeterli olabilir ama 6ay kullanmamız lazım hergün inşallah büyür benim kalçam göğüs ölçüme göre geniş orantılı olsun istiyorum sutyenlerle çok iyi ama sütyensiz olmuyo dümdüz
Benim de kalçam geçen ölçtüm 92 olmuş, belim 63 ah bir de göğüs olsa, desteklilerle idare ediyoruz işte
"herkese merhaba..ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu yağı.. hiç bir kötü etkisini görmedim..günde 2y.kaşığı yiyorum ve göğüslerimde gözle görülür bir büyüme oldu..ve çok mutluyum bunun için kullanıyordum ve ulaştım..böyle bi sıkıntısı olana öneriyorum…

devami : http://www.beslenmedestegi.com/bitkisel-ilaclar/keten-tohumu-nasil-kullanilir#ixzz2nq8ttuqy"
Bakacağım hemen yapı da mı faydalıymış napsak alıp yesek mi :44:
Hamilelerde doğum yapmış bayanlarda sütü artırır evet çünkü süt bezleri zaten süt bezlerine özel hormonlarla uyarılmış süt üretimi başlamıştır. Bizde süt bezleri henüz hiç uyarılmadı bu söylediklerinizi hangi kaynağa hangi teze dayanarak söylüyorsunuz bilmiyorum ama eskiden de genç kızlara ergenlik çağında Rezene içirirlermiş göğüsleri büyük olsun diye

90 beden göğüs talep eden de yok zaten kendi adıma söylüyorum alt üst farkım 20 olsa bana yeter de artar :KK31:

desteklı takmıorum ben ya normal bez takıorum tüllü takıom karton gıbı olalar var mukavva gıbı onu takıom.dolgulu desteklı kasındırıyo beni

keten tohumu dolu evde cnm:KK43:(
yerım yani yemesınede hanı bız kılo almayada ugrasıorus ya keten tohumu kılo vermek ıcın bırebır bı formulmuş. kılo almamızı yavaslatmazmı bu kes o memiş buyutek derken. gülgülll valla tokatı yıolar:110::110::110::110::110::100::100::105:

Canım tokatlama sev onları ama cidden tokatlıyomusun kızıp? Evet bak bende kilo almak istiyorum ama zayıflama sitesinde okudum adam yazmışki keten tohumuyla zayıflamak için yediğin keten tohumunun bikaç katı kadar suyla tüketmek gerekiyomuş yani mesela ekmeğin arasına koy yada direk ağzına at yut yada çiğne yada salatayla falan ye o zaman zayıflatmazmış hem olmazsa bağırsakları çok çalıştırırsa hergün 1tane muz yeriz muz kabızlık yapıyo ya ikisi birbirini dengelemiş olur çünkü keten tohumunda ve soyada en çok fitoöstrojen var bizimde fitoöstrojen almamız lazım yoksa olmaz :KK43:

X