Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

ben 6 kilo aldım kilo alırken de bol bol rezene içtim 2 cm farketti
şimdi bir 9 10 kilo daha alacağım günde 3 bardak rezene içerek herhalde 4 5 cm daha büyür diye umuyorum :KK31:

2 cm gozle gorulur bı fark yratıomu cnm? bu arada ben suan adetım goguslerım ustten 83 alttan 78di. normalde.. yıne bakdım yıne 83-78
adetken gogus buyumesı gerekmıomu:KK43: nıe buyuomu benmkıler. ay benmkıler hıc bı turlu buyumucekmıkı

kım demıs ay 75 ten 85 e cıkaran varmıymıs kımmıs heyecan yaptım
Canım leopar delisi Rezene ie göğüs büyütme yaz Google a bir blog çıkacak karşına o hatun kişi başarmış okursun
2 cm gozle gorulur bı fark yratıomu cnm? bu arada ben suan adetım goguslerım ustten 83 alttan 78di. normalde.. yıne bakdım yıne 83-78
adetken gogus buyumesı gerekmıomu:KK43: nıe buyuomu benmkıler. ay benmkıler hıc bı turlu buyumucekmıkı

Çok büyümeyen var canım adet öncesi, benim 2 hatta 3 cm farkediyor, adet döneminde başlayıp programa ağırlık vermek etkili oluyormuş epey canım hemen başla yoğun bir programa
2 cm farkediliyor tabi benim şöyle diyeyim tam avucum kadar göğsüm parmakları aralıklı olarak tutunca tam göğsüm o kadar 2 cmden sonra sığmamaya başladı farkediyor farkediyor

Canım leopar delisi Rezene ie göğüs büyütme yaz Google a bir blog çıkacak karşına o hatun kişi başarmış okursun

Çok büyümeyen var canım adet öncesi, benim 2 hatta 3 cm farkediyor, adet döneminde başlayıp programa ağırlık vermek etkili oluyormuş epey canım hemen başla yoğun bir programa
2 cm farkediliyor tabi benim şöyle diyeyim tam avucum kadar göğsüm parmakları aralıklı olarak tutunca tam göğsüm o kadar 2 cmden sonra sığmamaya başladı farkediyor farkediyor

adet donemınde öle bı suru sey yerıne hayıt var evde oınu denesem nar yesem çorek otu yagıyla masaj yapsam olrmu ki? hanı bi sürü malzemem yok cunku? gunde ıkı kez masaj yapıom 10ar dakka saat yonunde .uygunmudur?

Merhaba kizlar. Aylardir yillardir bu konuda hep arastirmalarim ve denedigim yontemlerim oldu. Serbetci kremli programimla 1 ayda 7 cm buyume elde edip 2. Ayda programi sallamaya baslayinca ne yazikki goguslerim 5 cm kuculdu, dolgunlugu gitti. Ama anladikki bu is oluyordu. Hatalarimizi gozden gecirdik eksiklerimizi tamamladik. Ve ben elmasekeri olarak 1 yillik bu maratona hazirim :)
Gunluk yapmaya calisacagim ama tabi aksamalar da olabilir. Mutlaka yaptiklarimizi burda paylasalim.
Hic birimiz bu yolda yalniz degiliz. Herkese destek olmaya hazirim. Hepimize koca memisli gunler dilerim :)

Acaba bu yaptılarının faydasını görebildinmi

adet donemınde öle bı suru sey yerıne hayıt var evde oınu denesem nar yesem çorek otu yagıyla masaj yapsam olrmu ki? hanı bi sürü malzemem yok cunku? gunde ıkı kez masaj yapıom 10ar dakka saat yonunde .uygunmudur?

Zaten dediklerin yeter canım, fazlasını yükleme vücuduna
Hayıt iç bol bol mesela günde 2 bardak falan
Masajını da aksatma 15 gün sonra tepene çökcem ölçtün mü diye
şimdi ölçünü de al canım :)

Zaten dediklerin yeter canım, fazlasını yükleme vücuduna
Hayıt iç bol bol mesela günde 2 bardak falan
Masajını da aksatma 15 gün sonra tepene çökcem ölçtün mü diye
şimdi ölçünü de al canım :)

HOOF HOOFF :))) TAMAM :KK43:( BAZEN KIZIP DUZENLI OLARAK BI VURUOM MEMİŞE:d DAHA BUYUMEDINIZ MILLETIN MEMISI BUYUSUN SIZ OTURUN YEMEDIM YEDIRDIM ICMEDIM ICIRDIM FILAN:d:d (KOMSUNUN COCUGU VARDI YA BIZ KUCUKKEN HEP ..ANELERIMIZ ONLARLA KIYASLARDI :d )

HOOF HOOFF :))) TAMAM :KK43:( BAZEN KIZIP DUZENLI OLARAK BI VURUOM MEMİŞE:d DAHA BUYUMEDINIZ MILLETIN MEMISI BUYUSUN SIZ OTURUN YEMEDIM YEDIRDIM ICMEDIM ICIRDIM FILAN:d:d (KOMSUNUN COCUGU VARDI YA BIZ KUCUKKEN HEP ..ANELERIMIZ ONLARLA KIYASLARDI :d )

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Çok güldüm canım annem de aynen öyle derdi :KK9:
Kızma onlara sevgi göster, çok önemli sevgi :KK16:

banada sor banada .kaç aylık bebegın de . hamıleyyyyyyyyııım dıe geleyım buraya .sevıneyımm.. aşkımdan olsun.. olurmuki. olmaz. dualarım su ara kabul olmuo:KK43:

banada sor banada .kaç aylık bebegın de . hamıleyyyyyyyyııım dıe geleyım buraya .sevıneyımm.. aşkımdan olsun.. olurmuki. olmaz. dualarım su ara kabul olmuo:KK43:

Yaaaa:KK43: inşallah en kısa zamanda sende çocuk sahibi olursun sana dua edicem allah en kısa zamanda güldürsün yüzünü

Daha dur kızım evlenecen de çocuğa vakit gelecek de daha erken :) arkadaş erkenden evlenmiş:)
Sen dua et kabul olup olmadığını ancak Allah bilir...

X