Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

birde forumda bir yerde okumuştumda tam hatırlayamıyorum neresi olduğunu biri yazmıştı onunda ablasınınmı ne eksikliği varmış ilaçlar dolgunlaştırdı falan diye :) ama gögüslerimde bi farklılık var hissediyorum yani , sebebi 4 günlük yaptığım şeylermiki acaba :) şimdi iyileşiyim sadece masaj spor ve keçiboynuzunu yapmayı düşünüyorum.. umarım işe yarar. aslında herşey psikolojide bitiyor ama ben pek ümitli olamıyorum forumda okuyorum ya geri küçülüyo yada silikon vs diyorlar artı kiloda almak istemiyorum çünkü şuan ideal kilomdayım

canım psikoloji gerçekten çok önemli
biz bu uygulamaları mesela masaj çay spor vs bunları alışkanlık haline getirip 1 sene yapmalıyız ondan sonra bakacağız var mı gelişme ama çok uzun süreler gerekiyor bize, geçen wowo yazmıştı sanırım ergenlik 1 aylık dönem değil ki kaç sene sürüyor göğüslerin büyümesi ben hatırlıyorum ilk sızlamaya başladıkları zamanı ufacıktım ondan sonra adet olma dönemi falan derken ergenlik epey uzun bir süre

yani bizim de uzun süreleer boyunca bunları yapmamız lazım ama öyle stres sıkıntı ile değil mutlu olarak, huzurlu olarak :)
ben her masaj yaparken konuşuyorum onlarla güzellerim benim uyuyun da büyüyün hahah şaka şaka o kadar delirmedim daha

silikon hiç istemiyorum ben ya öyle elimi attığımda içinde hissedeceksem hele silikonu asla istemem

Ben çok az stres yapsam dahi hemen adet düzenim bozulur, gecikmeler başlar ama uzun zamandır bu sorunu yaşamıyodum işte. Şimdi yine başladı. İnşallah ciddi bir durum yoktur diyorum:/

bende istemiyorum doğal olsun ama küçük olsun yani tamamen doğallıktan yanayım. ama işte gelişme veren birileri olsa bıkmam yılmamda hiçte yokki yaaaaaaaa :) ablası yemiş onu oy oy oy diye sevelim benceee

Ben çok az stres yapsam dahi hemen adet düzenim bozulur, gecikmeler başlar ama uzun zamandır bu sorunu yaşamıyodum işte. Şimdi yine başladı. İnşallah ciddi bir durum yoktur diyorum:/

normal 3 gün sonra dokktora git derdim ama östrojen aldınya o yüzden 3 4 gün bekle diyorum bende çok korkmuştum ama oldum bidehep bugün olacam yarın olacam düşüncesine gir :))))

bende istemiyorum doğal olsun ama küçük olsun yani tamamen doğallıktan yanayım. ama işte gelişme veren birileri olsa bıkmam yılmamda hiçte yokki yaaaaaaaa :) ablası yemiş onu oy oy oy diye sevelim benceee

kitap yazalım canım kadınlar klubunün küçük göğüslü kadınlarından "sevgiyle göğüs büyütme" diye

elma şekeri daha önce bir miktar büyütmüştü canım kendisi geldiğinde söyler, başaran var yani

onun açtığı konuları okudumda hep bi çabaya girmiş başarmış ama geri gitmiş gibi geldi bana mesajda attım ama henüz dönmedi. bakalım ya başlayacağım zamanımı ayıracağım inşallah iyi şeeyler olur :) bide diyorumki acaba sadece dolunay günlerimi yapsam_ 2014e kadar yokmuş gögüs büyütme

evet öyleymiş büyük bir heyecanla onu bekliyorum o dönemde çok yoğun uygulama yapıcam
bu arada alıntı bildirimlerim hala gelmiyor sinir oldum

bana da gelmiyor

normal 3 gün sonra dokktora git derdim ama östrojen aldınya o yüzden 3 4 gün bekle diyorum bende çok korkmuştum ama oldum bidehep bugün olacam yarın olacam düşüncesine gir :))))

Adetime daha bir hafta varken ben o moda girdim de 5 gün geçti yok hala:) anlaşamıyoruz biz vücudumla pek:)

ben 165 cm 57 kiloyum yaa :) 10 kilo alırsam afedersiniz öküz olurum ama geçen sene 68 kilo olmama ragmen gögüslerim aynıydıııı :)

ben hiçbir zaman o kilolara çıkmadım dibinden beri çok zayıfım :)
ergenliğimde 30 kilo falandım boyum o zamanlarda 150 sanırım

boyum şimdi 158 kilom 47

57 kilo olsam tamamdır işte büyürse ne ala büyümezse de artık zaten alışığım uğraşmaya devam edeceğim

inşallah büyür canım :)

Seni merak ettim canım, doktora gittin mi, adet olabildin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…