Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Kızlar benim moralim çok bozuk. Hala adet olamadım. Normalde ayın 3'ünde olması gerekiyordu. Uzun zamandır gecikme sorunu yaşamıyordum hatta bir hafta erken bile olurdu ama bu ay yok. Farklı olarak hayıta başlamıştım, sadece ona bağlayabiliyorum sebebini. Fakat durum böyle olunce neredeyse herşeyi bıraktım. Sağlığımı kaybetmek istemiyorum. Şu anda sadece şerbetçi otu ile kremi kullanıp çörekotu yutuyorum. Bunlar da düzenli değil.
Ayrıca buradaki "benim göğsüm büyük ama şekli sarkık", "büyük göğüs şöyle güzel" vb.yorumlar da gerçekten canımı sıkıyor. O sebeple uzun zamandır yorum bile yazmıyorum.
Ölçüm galiba 79 olmuş, 1 cm daha artmış gibi duruyor. Ne kadar doğru ölçtüm bilmiyorum ama.

Tatlım aynen benimde öyle 18gün reglim gecikti randevu aldım doktora gidicem bende bu yüzden herşeyi bıraktım tek rezene içiyorum bugün bide hayıt içtim belki düzenler diye bunlar adet söktürüyor diye içiyorum bakalım doktor ne dicek sağlık en önemlisi,bende sinirleniyorum forumda o tarz yorumlar görünce kaç konuyada yazdım gidin başka yerde egonuzu tatmin edin tarzında bişeyler ama yok devam ediyorlar bugün yine yazmış biri başka bir konuya ne demememizi bekliyorlar "ay ne kadar güzel çok şanslısın keşke bizimde öyle olsaydııııııı" bunu bekliyorlar yoksa neden burda dolansınlar koca memeliler iltifat bekliyor büyük ihtimalle

Böyle şeyler kimse benden beklemesin valla hiç işim olmaz. Çok can sıkıcı bir durum ama yapılan. Saygısızca bi kere. "Bak bende var, sende yok oh" falan demeye çalışıyorlar galiba, 6-7 yaşındaki çocuk gibi.

Doktorun neler söylediğini buraya da yazabilir misin acaba? Benim daha 5 gün gecikti, uzarsa ben de gidicem ama bir fikir olur belki bana da. Yaptığımız şeyler benzer sonuçta, östrojen arttırıyoruz.

Evet bende var sende yok diyip eğleniyorlar.Söylerim burda canım,merak ediyorum bende inşallah kötü bişey yoktur

Benim reglim ilk defa gecikmiyor ama yinede korktum bende yediğim bişey mi etkiledi diye doktora gidince rahatlicam doğum kontrol hapı mı vercek acaba yine :/

Kızlar benim de adetim normalde 5 6 gün sürer 3 günde kesildi acaba içtiklerimizden mi:26:
Bir de doktora gideceğim ben de ama ne diyecem ki ben göğüs büyütmeye çalışıyorum mu

Kızlar benim de adetim normalde 5 6 gün sürer 3 günde kesildi acaba içtiklerimizden mi:26:
Bir de doktora gideceğim ben de ama ne diyecem ki ben göğüs büyütmeye çalışıyorum mu

Ben göğüs büyütmeye çalışıyorum demicem canım daha önce gittiğim kadın doğumculara demiştim verdikleri cevap "tek çare slikon" o yüzden demicem,bende pko vardı onu söylicem yine gelmedi reglim dicem ama bu sefer baya uzun sürdü :/ ben soya sütünden mi acaba diyorum çünkü 1ay sürekli içtim onu hiç aksatmadan diğer hiç birşeyi bu kadar düzenli yapmadım bide rezenenin zararlı olduğunu düşünmüyorum araştırdım yan etkisi yoktur diyo ve adet söktürür dediği için hala içiyorum doktora rezene içtiğimi söylicem ama soya sütünü söylemeyebilirim bakalım ben söylemeden o ne dicek

Ben de Rezene ve adaçayı içtim ciddi bir şey olmasın da soyayı bıraktın mı sen devam mı hala? Pko gecikme yapıyor mu normalde peki canım adette

Ben de Rezene ve adaçayı içtim ciddi bir şey olmasın da soyayı bıraktın mı sen devam mı hala? Pko gecikme yapıyor mu normalde peki canım adette
Evet tabiki gecikme yapıyor yumurtalar çatlayıp yumurtalıkta birikiyor canım,bence adaçayı ve rezeneden bişey olmaz ikisininde zararlı yan etkisi yok ama soya için kötü söylemler varmış soyayı bıraktım canım 3büyük kutu vardı evde onlarıda çöpe attım içmicem bidaha korktum ondan

Yazık oldu cebinden çıkan paraya canım ya kötü söylem ne duydun kiii

canım benimde adetim gecikmişti bende senin gibiyim normalden bir hafta önce olurdu , ama oldum şimdi , adet tarihinin bir hafta öncesi bir hafta sonrası normal kabul ediliyor 3-4 gün daha bekle dahada olmuyosa bi doktora görün

arkadaşlar bence birazda bilindik herkesin normal hayattada yediği şeyler yapın bence . rezene bitki çayı olduğu için birşey olmaz diye düşünüyorum ve zaten annelere veriliyor. hurma ramazanda herkesin yediği hatta günlük hayattada yediği şeyler. pekmezde öyle keçiboynuzu pekmezi içiyorum ben normaldede içilen hatta keçiboynuzuda yenen birşey. ama mesela soya sütü şerbetçi otu vs herkes yapmaz bunu o yüzden belki zararı olur diye önlem almalıyız bence , birde vucuda fazla yüklenmeyelim hem tiksiniyoda insan ben yüklendim 4 gün sonra bıraktım yaniii. küç'ün tadını hiç sevmedim siz nasıl yiyorsunuz valla helal olsun :) tiksine tiksine atıyodum ağzıma eksimşiiii iğrenç bi tadı vardı :) şimdi hastayım hemde 2 türlü :) hem adetliyim hem gribim :) hastalıkları bi atlatayım tekrar başlamayı düşünüyorum birde bende demir ve çinko eksikliği vardı gögüslerimi dolgunlaştırdı sanki kullandığım ilaçlar?? sizce bi etkisi varmıdır???? bu arada bence mersin yağını kullanın çünkü o hem masaj yağı hemde adele kuvvetlendirici , sporla desteklersek bence olacak bişeler :) adyalina arkadaşımız 50 tane şınav .ektiğini söylemişti duvara yaslanıp , hastalıklarımı atlatayım masaj sonrası bunuda yapmayı düşünüyorum :) bu sefer istikrarlı olacağım.. :) sağlıklı günler.. :)

canım adetini atlatmayı bekleme, geçen elma şekeri paylaştı bir bilgi, genelde göğüs büyütme ilaçlarını hep adetin ilk haftasından başlatıyorlar kullandırmaya sanırım hormonlar o dönemde yüksek oluyor diye

çok hastayım ya kollarımı kaldıracak halim yok inan :) iğne vuruldum hap kullanıyorum :) ama keçiboynuzu pekmeziyle rezeneyi içiyorumda masaj yapamıyorum işte :) oda iyileşince artık :) demir ilacı hakkında bir bilginiz varmı netten bulamadımda?

kaçırdım galiba yazında hangi demir ilacını kullanıyorsun ya da kullanacaksın ki canım?

kaçırdım galiba yazında hangi demir ilacını kullanıyorsun ya da kullanacaksın ki canım?

10 gün falan oldu sanırım kullanalı canım maltofer(demir ilacı) ve zinko(çinko ilacı) kullanıyorum ama dolgunlaştı sanki yaa birde mesela hurma pekmez kuru üzüm falan bunların hepsi demir bakımından zengin yiyecekler.. o yüzden acaba ilacın etkisi oluyormu diye düşünüyorum yani :)

meme dokusu tamamen yağ canım oradaki yağ oranı artmadıkça göğüs büyümez, bir de tabi memenin altındaki kas dokunun artması ile dikleşebilir o kadar... ben sanmıyorum demirden falan büyüyeceğini
bu içtiğimiz çaylar yediğimiz otlar sayesinde östrojen seviyesi yükseliyor o da yap dokusunun artmasını sağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…