Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Canım adyalina çok haklı ben de 2 cm büyüttüm düzenli yaptığım tek şey Rezene içmek ve gece masaj yapmak bunlardan çok aldığım 5 kilo etkili oldu benim boyum da 158 kilom 42 idi şu an 47 :)

evet kızlar en kısa zamanda kilo almam gerek hatta 55 kilo olmak istiyorum.kilo alırken mutlaka etkisi olacaktır tabii diğer yöntemlerle birlikte

Rezene kesinlikle adet düzenleme konusunda işe yarıyor. Benim adetlerim çok düzensizdi, 1,5 ayı geçiyordu hatta 2 ayda bir olduğu zamanları bile görmüştüm. Sonra rezeneye başlayınca 1 aya hatta 25 güne falan düştü. Bunu yaşamış biri olarak tavsiye ederim.

kızlar ben de erken adet olmaya başladım ya rezene içmeyip hayıt mı içsem ikisini bir arada mı içsem bilemedim :26:

kızlar ben de erken adet olmaya başladım ya rezene içmeyip hayıt mı içsem ikisini bir arada mı içsem bilemedim :26:

21 günden kısa değilse sorun yok aslında. Benim de ilk zamanlarda kısaldı fakat şimdi toparladı, 1 aya ulaştı. Gerçi ben de rezeneyi azaltıp hayıta yoğunlaştım. Onun da etkisi olmuş olabilir

21 günden kısa değilse sorun yok aslında. Benim de ilk zamanlarda kısaldı fakat şimdi toparladı, 1 aya ulaştı. Gerçi ben de rezeneyi azaltıp hayıta yoğunlaştım. Onun da etkisi olmuş olabilir

kızlar ben 21 günde bir oluyorum normal yani bi durum ama daha altına düşerseniz bi doktora gidin derim

Maşallah tatlım tam bi bomba olmuş

doğru diyosun :) ama hemen pes ettim yaa masajda yapıyodum ama bıraktım 5 günmü ne yaptım işte masajıda 5 gün yaptım ama bi değişiklikte yok ya amaaannn :) bide yani hakikaten büyüyormu tam inancımda yok o yüzden olmuyorrrr :) bu arada bana bildirimler gelmiyor neden olabilir??

yarın 1.hafta olucak aslında bi kaç gün önce başladım ama ben başlangıcı 1 Aralık olarak yaptım yaptığım şeyler rezene içmek ve her gün 1 bardak keçiboynuzu pekmezi içmek. bu haftayla birlikte şerbetçi otu kremi yapıcam ve sonraki ay çemeni uygulucam göğüslerime 1 haftada 300-400 gram aldım o bile fark ettirdi elleyince göğüslerim dolu dolu gibi geliyo ama ölçümü 1 ay sonra yapıcam yani 1 ocakta

banada gelmiyor bildirimler nedenini bilmiyorum bu arada bende bilmiyorum büyütüyormu şekli güzelleştiriyor o kesin yani ben 1 aydır rahat yapıyorum bide duvara ellerimi yaslayıp 50 tane şınav çekiyorum normalde yarım atlet bile giysem toparlanan göğüslerim onsuz bile sütyenli gibi duruyor yani güzel dikleşiyor dolgunlaşıyor ama büyütme daha bende yok tam anlamıyla galbi bi 2 cm elde etmiştim şimdi oda gelmedi aklıma ama dediğim gibi güzelleşiyor baya

ben büyümesini istiyorum yaa küçücük ama güzel pek ilgimi çekmiyo yani :) aslında hiç takıntım yoktu varya forumları gezerken okuduuuummm ve artık takıntılıyım :) yaktın beni kk :)

Kızlar gelişme yok mu? Cm ölçmediniz mi kaç çıktı artış yok mu? Yada aynı mı? Hiç gelişme paylaşmıyor kimse gelişmeleri paylaşalım arkaşlar...ben adet olmayı bekliyorum hala o yüzden ölçümden emin değilim ama benim şuan alt 69 göğüs ucu 81cm

80beden göğüs istiyoruuuum

tatlım benim ölçüler aynı 70-90 ben şuan adetim ama dolgunlaşma var gibi ama adetim bitmeden tam emin olamıyorum o bitsin o zaman paylaşırım bu arada senin 80 hayal değil sonuçta fiziken aynıyız senle büyür zamanla merak etme sabret yeterki

İnşallah büyür 80 olsun bana yeter hem gayet dik ve dolgun olur hemde avuç doldurur inşallah olur sabrediyorum bu arada sevmeye başladım göğüslerimi beğenmeye başladım :) azcık daha büyük olsalar işte onlardan iyisi yok daha çok sevcem

şekli güzelleşip orantılı olmaya başladıkça seviyor insan işte onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…