Büyük güne bir gün kala :)))

Kızzzlaarrrr suan hastanedyım dun oglen kas altı oldum bırazz agrım var ilk ayaga kalkarken basım dondu doktorum hemen yatırdı benı sureklı agrı kesıcı alıyorum sanki göğüslerımde baskı var kımıldamıyorum bir gun bile fatk ediyor bugunden sonra hızla iyileşicem belli drenlerım var bıgun alıncak cok güzel gorunuyolar şimdi kendımı kadın gini hıssedıyorum cok guzel bir duyguy yazacagım daha öpüyorym burdaki tüm dostlarımıı

Kızzzlaarrrr suan hastanedyım dun oglen kas altı oldum bırazz agrım var ilk ayaga kalkarken basım dondu doktorum hemen yatırdı benı sureklı agrı kesıcı alıyorum sanki göğüslerımde baskı var kımıldamıyorum bir gun bile fatk ediyor bugunden sonra hızla iyileşicem belli drenlerım var bıgun alıncak cok güzel gorunuyolar şimdi kendımı kadın gini hıssedıyorum cok guzel bir duyguy yazacagım daha öpüyorym burdaki tüm dostlarımıı
Çok geçmiş olsun. Gün geçtikçe ağrılar azalcak ve kendini daha iyi hissedeceksin. Ama ilk günlere dinlenmeye bak.

Cok gecmis olsun oldu bitti masallah
Drenler ciktiktan sonra daha rahat hareket edeceksin ve yavas yavas normal hayatina doneceksin
Aramiza hos geldin guzel memisli:KK70:

Gecmis olsun cnm.iyilesme donemini de kolayca atlatvinsallah.ayyy darisi bana ve tum bekleyenlere
Insallah darisi sana canim bayadir bekliyosun sanirim 2011 den bu yana ameliyat olmak istiyosun bence cok bekledin hemen ol derim :KK66:

Insallah darisi sana canim bayadir bekliyosun sanirim 2011 den bu yana ameliyat olmak istiyosun bence cok bekledin hemen ol derim :KK66:
Aynen oyle.Araya cok seyler girdi cnm.bir de o zamanlar o kadar kararli ve ciddi bir arastirma icinde degildim.esimi de ancak ikna ettim.2.cocuk ancak buyudu falan derken bu gune geldik sukur.31 ocak ta benim gunum insallah:KK50:

GEÇMİŞ OLSUN CNM ARAMIZA HOŞGELDIN :KK66:

haydi geçmiş olsun, bundan sonra yolun inişi... bol sıvı ve kollarını zorlamadan bol hareket canım...

Ya sizlerr coooookkkk tatlısınız hoşbulmazmıyımmm :))) evet drenler bugun cıktı ozel südyen gitdirdi doktor pansuman yaptı eve gelirken agrım en yuksek dozdaydı oda olsun artık dedim neyseki bi saat sürmedi ilsç aldı agrımı annem tlfnumu vrmedi yoksa yazacamtım bol bol cok susuyorum annem içiriyor yediriyor yemegimi yarın üçüncü gün cok agrım dediğiniz gibi sızı oldu artık imcr ince hafifledi aynaya bakar bakar bakmaz fotodunu cekrcegim olacak olan arkadaşlarımız için yardımı olur belki sizler iyi ki varsınız be kızlar coooook öptümmm En Büyük KK:KK68::KK68::KK68:

Aynen oyle.Araya cok seyler girdi cnm.bir de o zamanlar o kadar kararli ve ciddi bir arastirma icinde degildim.esimi de ancak ikna ettim.2.cocuk ancak buyudu falan derken bu gune geldik sukur.31 ocak ta benim gunum insallah:KK50:
Az kalmış canım hayırlusıyla oldu bitti bile dersin :))))

Bu amelyat surecinde kırıldıgınız insanlar oldumu kızlar ? Kardeşim yakınım diyip yüzünü gördükleriniz? Lütfen paylaşslım cok doluyum cunku

Canım çok geçmiş olsuuun :) Kendimi kadın gibi hissediyorum yazmışsın çok hoşuma gitti aynen ben de öyle hissediyorum 12 gündür :) hayırlı olsun yeni cicişlerin :KK68: Ödemin geçmesi için bol su iç güzel de beslen dren takıldığına göre kan kaybetmişsin ben daha burada araştırma yaparken şimdi tavsiye veriyorum zaman ne çabuk geçiyor sen de iyileşeceksin bir iki güne

Ben kimseye söylemediğim için öyle bir şey yaşamadım ama anlatsana özel değilse üzüldüm :KK43:
Canım şurdaki dostlugu değişmem biliyomudun cunku bencil değiliz birbirimize okadat destek oluyoruz ki yorumun nası gülümsetiyor :) tahmin edıyosundur neden kırgınlıkların oldugunu ben siz dostlarımla cok iyium :)) srn nası oldun hareketletin agrıların nası cicişler bomba gibimi :))) :KK22:

Her an yanında olursun vanın pahasına seni aramaz bile dostlugum saglam kırılmam sırrıma berk bi insanım muhakkak üzmüşümfür diye hala hata arıyordum bide kendimde bikaç kişinn yüzü belli oldu anestezide bıle nası zoruma gittiysr aramadılar mı demişim

Canım şurdaki dostlugu değişmem biliyomudun cunku bencil değiliz birbirimize okadat destek oluyoruz ki yorumun nası gülümsetiyor :) tahmin edıyosundur neden kırgınlıkların oldugunu ben siz dostlarımla cok iyium :)) srn nası oldun hareketletin agrıların nası cicişler bomba gibimi :))) :KK22:
Tahmin ediyorum benim de bazı yakın 'dost'larımın haberi olsa aynı şekil problem çıkacağını düşünüyorum çünkü dediğin gibi birbirimizi anlıyoruz ve bunu herkesten de bekleyemeyiz her neyse onları boşver cicişlerle mutlu olma vakti :)) benim ağrım kalmadı hiç evde tatili değerlendiriyorum güzelleşmelerini bekleyerek :KK70: dışarı çıkınca uzun yürüyüşlerden sonra canım acıyor bugün onu fark ettim devamlı yatılmasa da çok zorlamamak lazım vücudu. Memelere gelince gayet güzel duruyorlar şişkinlikler baya bi indi ama sertler, bir yandan onları elliyorum devamlı masajımsı minik hareketler yapıyorum :)

Her an yanında olursun vanın pahasına seni aramaz bile dostlugum saglam kırılmam sırrıma berk bi insanım muhakkak üzmüşümfür diye hala hata arıyordum bide kendimde bikaç kişinn yüzü belli oldu anestezide bıle nası zoruma gittiysr aramadılar mı demişim
Evet kırıcı olmuş :KK43: estetik de olsa sonuçta bir ameliyata giriyorsun narkoz yiyorsun ne olursa olsun yanında olmaları gerekir bilen yakın arkadaşlarının.

Tahmin ediyorum benim de bazı yakın 'dost'larımın haberi olsa aynı şekil problem çıkacağını düşünüyorum çünkü dediğin gibi birbirimizi anlıyoruz ve bunu herkesten de bekleyemeyiz her neyse onları boşver cicişlerle mutlu olma vakti :)) benim ağrım kalmadı hiç evde tatili değerlendiriyorum güzelleşmelerini bekleyerek :KK70: dışarı çıkınca uzun yürüyüşlerden sonra canım acıyor bugün onu fark ettim devamlı yatılmasa da çok zorlamamak lazım vücudu. Memelere gelince gayet güzel duruyorlar şişkinlikler baya bi indi ama sertler, bir yandan onları elliyorum devamlı masajımsı minik hareketler yapıyorum :)
Supper yaa cok sevindim cicişlerimix sagolsunn bencede takmayım :)) iç çamaşırı için nası sabırsızlanıyosundur şimdi sen :)) aman dikkat et canım yorma yinede sen cok yürüme azcık canın tatlı olsun biraz :))))

Evet kırıcı olmuş :KK43: estetik de olsa sonuçta bir ameliyata giriyorsun narkoz yiyorsun ne olursa olsun yanında olmaları gerekir bilen yakın arkadaşlarının.
Aynen bacım cok utandım ben nadı iınsanım diye haftayada onun. Burun amelyatı var gitmek içimden gelmiyor aramakta ama utansın ararım sanırom

X